Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Bir oyunu bitirdiğimde, asla hemen tekrar başlamam, genellikle iki oyun arasında en az birkaç hafta bırakırım. Çoğu zaman ona asla geri dönmem bile. 'The Witcher 3' bir istisnaydı. Bitirir bitirmez Ölüm Yürüyüşü (yani çok zor) zorlukta tekrar başlattım ve yolculuğuma bir kez daha başladım. Tamamlanmış bir oyunu rafa kaldırma alışkanlığımı neden kırdım? Cevap: 'The Witcher 3'te *her şey* var.

  Geralt'ın oyun kahramanı olarak üçüncü ve muhtemelen son görünümünde, unutulmaz bir maceraya atılıyoruz. Bu oyunun temel dayanağı aslında çok basit: Ciri'yi bulun. Ciri, Geralt ve Kaer Morhen Witchers'ın arkadaşıdır ve tüm işaretler Vahşi Av'ın saldırdığını gösterdiğinde büyük bir tehlike altındadır. Bir fantastik RPG'den bekleyeceğiniz gibi, bu hikayeyi destekleyen çok sayıda yan görev var. Ancak bunların ne kadar iyi olabileceğini beklemeyebilirsiniz!

  Wild Hunt ve diğer sayısız düşman 'The Witcher 3'e kesinlikle harika bir şekilde katkıda bulunsa da, bu fanteziyi gerçekten hayata geçirenlerin tanıdığımız (ve bazı durumlarda yeniden bir araya geldiğimiz) insanlar olduğuna inanıyorum. Daha küçük bir RPG'de oldukça yüzeysel ve anlayışsız bir muameleye maruz kalacağı neredeyse kesin olan birkaç yardımcı karakter, inanılmaz derecede canlı ve yaratıcı bir şekilde yazılıyor ve oynanıyor. Böyle karakterlerden biri, oyunun nispeten erken safhalarında karşılaşacağınız bir adamdır: Kanlı Baron.

  Bu elbette güçlü bir yazı olmadan yapılamazdı. Yine de şunu da söyleyebilirim ki Doug Cockle ve oyuncu kadrosunun geri kalanı olağanüstü performanslar sergiliyor; tartışmasız bir oyunda gördüğüm en iyi performanslar. Bir video oyununda seslendirmenin kalitesine hiçbir zaman pek önem vermediğimi itiraf etmeliyim ama 'The Witcher 3' çıtayı önemli ölçüde yükseltti.

  'The Witcher 3'e, konusuna ve birçok karakterine bağlanacaksınız, ancak bu oyunun sunduğu tek şey bu değil. Keşif de gerçekten harika. Telaşlı ve sıkıntılı Novigrad kasabasından Skellige Adaları'nın acımasız dağlarına ve çaresiz yerleşim yerlerine kadar, bu oyunda hiçbir yer birbirine benzemez ve gittiğiniz her yerde duymaya değer bir hikaye bulacaksınız.

  Oyunun mekaniği çok düzgün (ki bu bazı boss dövüşlerinde önemlidir!) ve arayüze iksirlerin, zanaatkarlığın,
  güçlendirmenin ve benzerlerinin inceliklerini öğrenmeyi gerçekten umursamayan kişiler için erişilebilir.

  Genel olarak, bu oyun şimdiye kadar katıldığım en inanılmaz oyun deneyimini sağladı ve bunu herkese tavsiye ediyorum!
  Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
  Bu oyun gerçekten şaşırtıcı. Hakkında iyi şeyler duymuş olmama rağmen gerçekten ne bekleyeceğimi bilmeden bu oyunu oynamaya başladım. İlk iki Witcher oyununu da hiç oynamadım. İtiraf etmeliyim ki Bloodborne'dan Witcher 3'e geçiş hızındaki ciddi fark nedeniyle tuhaf bir geçiş oldu. Ancak ikisi tamamen farklı oyunlar ve Witcher bana kesinlikle kendini kanıtladı. Muhteşem manzaralardan ilgi çekici hikayeye kadar bu oyun kesinlikle övgüye değer. Ancak benim için hikayenin en ilgi çekici kısmı kesinlikle karakterlerdi. Bu oyundaki karakter gelişimi inanılmaz ve neredeyse tüm karakterlere karşı gerçekten bir rahatlık ve sevgi duygusu hissetmeye başladım.

  Bu oyunun karakterlerini ve hikâyesini o kadar çok sevdim ki, aslında oyunu defalarca oynadım, ana hikayeyi ve çeşitli yan görevleri anlattım. Bu oyuna 150 saatten fazla vakit ayırmak çok kolay çünkü ben en az 500 saat harcadım. Üstelik oyun serisinin baz aldığı kitapların hepsini aldım ve şu anda keyifle okuyorum. Eğer tüm kitap serisini sırf oyun inanılmaz olduğu için satın almak sizi bunun kesinlikle satın almaya değer olduğuna ikna etmiyorsa, o zaman ne olur bilmiyorum. Bu oyun etkilemeyi başarıyor ve gelecek DLC'leri sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım bir şans verirsiniz, çünkü kesinlikle zamanınıza ve paranıza değer. Witcher 3 ile böyle muhteşem bir deneyim yarattığı için CD Projekt Red'i tebrik ederiz.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,653
 • Mesajlar: 4,686
 • Kullanıcılar: 10,703
 • Son Üye: onr27282
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst