Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Bu oyunun ne kadar muhteşem olduğunu açıklamaya bile başlayamıyorum, kelimelerin ve eylemlerin ötesinde, tüm dünyada şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan birinde saklı olan değerli içerikleri açıklamak.

  Hayatım boyunca bu oyunu izledikten veya kendisi oynadıktan sonra hoşlanmayan tek bir kişiye, tek bir canlıya rastlamadım.

  Ancak her şey benim 2 kuzenimin bu oyunu oynamasını izlememle başladı, ta ki oyun tarzı ve kısalığı nedeniyle onu küçümsemeye başlayana kadar. Muhtemelen Final Fantasy 8 dosyamın ortasında olduğumdan ve uzun oyunlara alışık olduğumdandı. Ta ki yaklaşık bir yıl sonra onların evine gidip sıkılıp, oynamanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten hissetmek için oyunu oynamaya karar verene kadar.

  Bunun aşk olduğunu söylemeliyim, hiçbir şey için kontrol cihazını bırakmazdım, hatta saat 10:00'da Full Metal Alchemist'i izlemek için bile, oyunun büyüklüğüne ve içerdiği içeriğe çok fazla odaklanmıştım.

  Oyunu ödünç almamı talep edene kadar çevrimiçi rehberlerden birinin çıktısını alıp bütün gün oyunu oynadım. 2 gün boyunca, dünyanın tutabileceği her meyveyi ve WT kertenkelesini aldıktan sonra, nefes nefese kalan ve gözyaşlarımı tutmaya çalışan dokunaklı sonunu izledikten sonra onu yendim.

  Ama iş bununla bitmedi, yapılması gereken her şeyi yaptım, kolay ve zor modda tüm zaman saldırılarını tamamladım ve 17. devasa söylentiyi doğruladım (ve bu arada, bu gerçek değil). kuzenlerim benden o kadar memnun kaldılar ki dosyamı ödünç alıp herkese oyunda ne kadar iyi olduğumu göstermek istediler.

  En sevdiğim dev 7 numaralı elektrikli yılan balığı olmalı. Oyundaki su grafiklerini, hareket etme şeklini ve kuyruğunu nasıl yakalamanız gerektiğini seviyorum. Ayrıca nişanlar fikrini ve görünüşlerini, onları bulmak için nefes kesen saatler harcamanız gerektiğini ve devasa heykellerin sizi başından savmaya çalışan tam bir aptal gibi davranmasını da seviyorum.

  Ancak bu oyunun en iyi yanı, tüm alanı kaplaması yaklaşık 5 saat süren, tüm meyve ağaçlarını ve tüm tasarruf sunaklarını bulmak için uzun zaman alan bu geniş ve geniş araziyi keşfetme isteği ve özgürlüğüdür. yol. Alanın yaklaşık yarısının devasa heykeller için kullanıldığını, diğer yarısının ise tek dostunuz ve yol arkadaşınız siyah at Agro ile keşif yapmak için kullanıldığını söyleyebilirim. İyi ki yanınızdadır, çünkü bu toprakları yürüyerek dolaşmak zorunda kalsanız, haritanın en üstünden en altına kadar, solunu, sağını düşünmeden yürümek yaklaşık bir saatinizi alır.

  Bu oyun kesinlikle insanlardan daha fazla övgüyü hak ediyor, çünkü dünyanın en iyi oyunu ve ign.com'da 4. seçildi (kahretsin God of War..... KAHRAMANINIZ!), ama herkes biliyor ki, ve ilk önce onun alınması gerektiğini biliyorum. Bu oyunu EB Games'te veya bir film mağazasında tek başına bulursanız bir deneyin. İlk başta beğenmeyebilirsiniz ama benim gibi bağımlısı olacaksınız.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,567
 • Mesajlar: 4,498
 • Kullanıcılar: 10,007
 • Son Üye: abcdtjogos
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst