Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • T
  Bu oyun bana söylendiğinde, bir noktadan diğerine gitme fikri beni endişelendirdi çünkü daha küçük bir oyun bunu "zamanı doldurmak" için kullanır ve haritayı geçmek için 10 dakika harcadığınız için görevlerin daha uzun hissettirmesini sağlardı. 3 dakikalık bir göreve. Burada öyle değil - öncelikle görevler kısa değil ama aynı zamanda etrafta dolaşırken bile yapmanız gereken şeyler var - ister soyguncular tarafından kurulan bir tuzak, ister kurtlarla ilgili yardıma ihtiyacı olan bir adam vb. olsun, yapabileceğiniz veya görmezden gelebileceğiniz dikkat dağıtıcı şeyler var. -seyahat güzeldir ama dürüst olmak gerekirse sadece 5 dakika bisiklet sürmek ve bundan keyif almak genellikle daha eğlencelidir.

  Sürüşten keyif almanın bir kısmı da bu oyunun teknik olarak ne kadar etkileyici olduğudur. Tamam, atların kayalara sıkışması gibi bazı küçük aksaklıklar var ama bunlar oyuncu tarafından kolayca çözülüyor, ama bunun dışında bu etkileyici. Gün batımları nefes kesici ve manzaralar John Ford'un bize getirdiği her şey kadar muhteşem; aradaki fark, buradaki her kayanın, bitkinin ve dağın sadece filme alınmamış, yaratılmış olmasıdır. Herhangi bir yükleme ekranı veya takılma olmadan (diğer Fable 3 oyuncularının da takdir edeceği gibi bu bir keyiftir) dünyanın bir ucundan diğer ucuna yolculuk yapabilirsiniz, kilometrelerce mesafeyi görebilirsiniz ve rüzgar veya yağmurun hava efektleri de göze çarpmaz. etkileyici oldukları kadar doğaldırlar. Pek çok oyun, bir şeyler keşfetmek ve bulmak için zorluklar yaratır ve çoğu zaman bunlar, oyuna keyif vermekten çok zaman eklemek için dahil edilen bir angaryadır (yine aklıma Fable 3 geliyor) - ancak RDR ile dürüst olmak gerekirse, oyun oynamadan dolaşmak gerçekten çok eğlenceli. devam eden herhangi bir özel görev veya hikaye.

  Bu sitedeki incelemelerin çoğu oldukça fışkırıyor ve mümkün olduğu kadar objektif olmaya kararlıydım - ancak oyun bu kadar iyi ve bu kadar eğlenceli olduğunda bu zor. Oyun bir Western'de olmak gibi değil; muhteşem bir Western'de olmak gibi.
  T
  Oldukça fantastik bir oyun deneyimi – eğlenceli, ilgi çekici ve teknik olarak çok etkileyici
  GTA4'ten keyif almıştım (ki bunu çıktıktan çok sonra aldım) ama bir nedenden dolayı (belki de bir Call of Duty takıntısı) çıktığında Red Dead'e hiç dikkat etmedim - her ne kadar sadece iyi şeyler duymuş olsam da. Yakın zamanda ödünç aldım ve 10 saat çalıştıktan sonra kendi kopyamı satın aldım. GTA4'e benzer şekilde, bir karakteri takip eden ve diğerleri için birçok iş (görev) içeren, hikayeyi tamamlamaya yaklaştıkça giderek zorlaşan bir anlatım var. Buna ek olarak, hikayeyi bir santim bile ilerletmeden saatlerce oynayabileceğiniz çok sayıda dikkat dağıtıcı yan öğe var.

  Hikaye görevleri harika. Oynaması çok keyifli, eğlenceli; sıkıcı bir oyun olmaktan kaçınacak kadar zor ama birkaç denemeden sonra en zor olanları bile başarabilecek kadar kolay. Çok sayıda ara sahne var ama bunlar iyi yapılmış ve bir hikaye görevinden diğerine acele etmezseniz kalabalık görünmüyorlar. Zorluk derecesi çok kötü değil ve nişan alma modlarındaki seçenekler oyunun içeriğini değiştirmeden işi zorlaştırmayı mümkün kılıyor ancak daha da önemlisi oyun uzun. Bazı insanlar, geçmek için bir "bölüm" veya bir seviyeyle çok fazla zaman harcadığınız oyunları tercih eder; ben sevmiyorum, hayal kırıklığından hoşlanmam, bu yüzden ilerlemesi oldukça kolay bir oyuna sahip olmak benim için iyidir. ben – ama önemli olan şu ki yapacak çok şey var çünkü çoğu şeyi bir veya iki denemede yapacağım. Red Dead bu konuda harikadır; avlanmak, yol kenarında rastgele karşılaşmalar, yabancılara yönelik görevler, salonlarda kumar oynamak, bunların hepsi eğlencelidir ve saatlerce vakit harcamak kolaydır.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,510
 • Mesajlar: 4,360
 • Kullanıcılar: 9,706
 • Son Üye: 8kbmoe
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst