Zafer2 metin2 pvp Tanırımları

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
333
Tepki
70
Konum
agario
Merhaba Mt2 okurları,

2017 - 2018 yılı yaz tatilinin son haftalarına gelmekteyiz. Önümüzdeki hafta 30 ağustos zafer bayramı ile birlikte kurban bayramını kutlayacağız. Şimdiden her iki bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız saygılarımızla zafer2.com yönetimi Dreamfancy adresinde açmış oldugumuz konumuz inşallah şimdiden hayırlı olur. Zafer2 adresini hemen hemen çoğunuz duymuşsunuzdur. 2014 yılında pvp server olarak açılmış bu günlerde ise metin2 pvp serverler için yayım hayatına devam etmektedir. Zafer2 alt yapısında bulunan agario sunucusuda bulunmaktadır. Agario online oyun sunucumuz bol onlineye sahip türkiyenin önde gelen agario oyunlarından birtanesidir. Dreamfancy web adresi yönetici arkadaşımızdan ricada bulunarak sitemiz hakkında bir konuyu yayımlamasını rica ettik ve web sitesinde bize konu açma imkanı sundu arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. zafer2 metin2 server tanıtım sitemizde ücretsiz olarak metin2 pvp serverinizi tanıtabilrisiniz.
Bunun için ilk önce sitemize üye olmanız gerekiyor. üye olduktan sonra giriş yapıyorsunuz ve karşınıza server ekle butonu çıkıyor buraya tıklayarak yazı bölümüne geliyorsunuz. Burada 5 adet boş alan var Server Tipi, Slogan, server adı, derece ve web adresi bu alanları doldurduktan sonra altta bulunan tanıtım alanına geliyorsunuz.
Bu boş alana serverinizle alakalı resimler, npcler, moblar, detaylı olarak yazıyorsunuz. Resimleri görselleri güzel yapmanız çok önemli çünkü konuyu okuyan kullanıcı bir servere başlamadan serverin amacını bilgilerini bilmek ister bilgileri okur ve kendisine göre server oldugunu anlar giriş yapar sakına serverinizi tanıtırken yalan yanlış konular yazmayın yoksa boşu boşuna player listenizi ve Sitenizi kalabalık yapmanıza hiç gerek yok yanlış şeyler yazarsanız kullanıcı serverinizde durmaz çıkar gider ve boşuna reklam yapmış olursunuz.
Bazı kişiler bu şekilde reklamlar yapıyorlar bakıyorsunuz serveri bir anda 1000 online olmuş ertesi gün bakıyorsunuz sinek avlıyor.
Çabuk dolan server çabuk boşalır. Tanıtımınızı yaparken mutlaka tanıtım yazısı içerisine ana sayfa yada sitemiz ibaresinde linkinizi bırakırsanız daha çok online kazanırsınız.

Degerli arkadaşlar yazımın sonuna gelmeden şunu belirtmek isterim. [email protected] e-mail adresimize çokca mail gelmektedir.
Bu Postaların çogu reklam almak çogu ise "Allah razı olsun" mailleridir. Çogu server sahibi tanıtımlarını sitemizde yapmaktadır.
Ve ücretsiz bir şekilde serverlerine kullanıcı sağlamaktadırlar.
t1whc41.png
Sitemizden yüksek onlineyi nasıl çekebilirsiniz?
Tanıtım sitemizde güzel bir tanıtım yaptıktan sonra sitemiz size bir kod verir. Bu kodu ister kendi sitenizin üzerine oy banneri olarak koyun ya da başka bir site aracılıgı ile oylattırın kullanıcılarınız siteniz için oy verdikçe konunuz sıralamada üst sayfalara çıkacaktır. Bu sayede herkesin gözünün önünde olacagı için en çok kullanıcıyı çekme sahibi olacaksınız sitelerimizde her ay sonu oylar sıfırlanır ve gene oy verenler ile çekişmeli bir mücadele sürer. Ne kadar çok oy verirseniz o kadar çok serverinize oyuncu sağlarsınız.


Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst