Zafer2

⭐Server Adı
Zafer2
✔️🔱Site Adresi
https://www.zafer2.com
✔️🔱Açılış Tarih
13 May 2017
✔️🔱Server Tipi
Tr-tipi

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Zafer2 - Metin2 Pvp Server Tanıtım Sitesi, Türkiye'de popüler olan bir MMORPG olan Metin2 için bir özel sunucu (private server) olan Zafer2'nin tanıtımını yapmak için oluşturulmuş bir web sitesidir.

Metin2, birçok oyuncunun beğenisini kazanmış bir online rol yapma oyunudur. Oyunun orijinal sürümü resmi olarak yönetilirken, özel sunucular (private server) oyunculara orijinal sürümde bulunmayan özellikler ve avantajlar sunar. Bu nedenle, birçok oyuncu özel sunucuları tercih eder.

Zafer2, Türkiye'deki Metin2 severlerin en çok tercih ettiği özel sunuculardan biridir. Zafer2 - Metin2 Pvp Server Tanıtım Sitesi, bu özel sunucunun özelliklerini, güncellemelerini ve etkinliklerini tanıtmak amacıyla hazırlanmıştır. Site, oyunculara sunucu hakkında bilgi verir ve oyuncuların sunucuya kayıt olmalarına ve oyuna başlamalarına yardımcı olur.

Zafer2 Tanıtım Sitesinde Nasıl Tanıtım Yapılır?

Zafer2 tanıtım sitesinde tanıtım yapmak için öncelikle sitenin yöneticileriyle iletişim kurmanız gerekiyor. Sitenin iletişim bölümünden ya da belirtilen e-posta adresinden site yöneticilerine ulaşabilirsiniz.
Tanıtım yapmak için site yöneticilerine sunabileceğiniz birkaç farklı seçenek bulunuyor:
  1. Oyun içi etkinlikler: Zafer2 sunucusunda düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi vererek oyuncuların sunucuya ilgisini artırabilirsiniz.
  2. Reklam bannerı: Sitenin ana sayfasında yer alan reklam bannerı aracılığıyla sunucunuzu tanıtabilirsiniz.
  3. Video tanıtım: Zafer2 sunucusuna ait bir video hazırlayarak site yöneticilerine gönderebilirsiniz. Bu video, site ana sayfasında yayınlanabilir.
  4. Makale yazısı: Zafer2 sunucusuna dair bir makale yazarak siteye gönderebilirsiniz. Bu makale, siteye eklenerek sunucunuzun tanıtımına katkı sağlayabilir.
  5. Sosyal medya paylaşımı: Zafer2 sunucusuna ait bir gönderi hazırlayarak sitenin sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.
Site yöneticileri, sunucunuzun uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçerek tanıtım seçenekleri hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Hakkımıza

2017 - 2018 yılı yaz tatilinin son haftalarına gelmekteyiz. Önümüzdeki hafta 30 ağustos zafer bayramı ile birlikte kurban bayramını kutlayacağız. Şimdiden her iki bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız saygılarımızla zafer2.com yönetimi Dreamfancy adresinde açmış oldugumuz konumuz inşallah şimdiden hayırlı olur.

Zafer2 adresini hemen hemen çoğunuz duymuşsunuzdur. 2014 yılında pvp server olarak açılmış bu günlerde ise metin2 pvp serverler için yayım hayatına devam etmektedir. Zafer2 alt yapısında bulunan agario sunucusuda bulunmaktadır. Agario online oyun sunucumuz bol onlineye sahip türkiyenin önde gelen agario oyunlarından birtanesidir.

Dreamfancy web adresi yönetici arkadaşımızdan ricada bulunarak sitemiz hakkında bir konuyu yayımlamasını rica ettik ve web sitesinde bize konu açma imkanı sundu arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. zafer2 metin2 server tanıtım sitemizde ücretsiz olarak metin2 pvp serverinizi tanıtabilrisiniz.

Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap