Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 , Bir vampir terörü eylemine maruz kalan varlığınız, Seattle'ın kan ticareti savaşını ateşliyor.


Vampire.png


Oyun Hikayesi;
Geceye, Kitlesel Kucaklamada açıklanamaz bir şekilde saldırıya uğrayan ve aniden Seattle'ın tehlikeli ve acımasız vampir politikalarının içine atılan birkaç insandan biri olarak girin. Seattle'daki gruplar arasındaki gerilim tüm zamanların en yüksek seviyesindedir ve bu onaylanmamış saldırı statükoyu kaosa sürükler. Gizemin dibine inmek için bir soruşturma başlatıldı ve siz beğenseniz de beğenmeseniz de yıldız tanık sizsiniz.


Detaylar;
Oyunun çıkışından haftalar önce Tender adında bir flört uygulaması keşfedildi. Ruh eşi algoritmasının reklamını yapan video kanlı bir doğaya sahipti ve üyelere kan gruplarının diğer hasta insanlarla eşleşmesini sorarak etkileşime olan susuzluğa gerçek bir yaklaşım sergiledi. Sahte uygulama, bu ARG'yi (alternatif gerçeklik oyunu) oyunun duyurusunu taklit etmenin bir yolu olarak kullanan yayıncı Paradox Interactive adına Alice & Smith medya ajansı tarafından yürütüldü.

Fotoğraflar;

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png11.png12.png13.png
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst