Valorant Cypher Özellikleri, Nasıl Oynanır

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
3
Merhaba, Mt2.Org sakinleri bugün sizlere Valorant'ta yer alan Cypher adlı karakterinden bahsedeceğim.

Cypher
V_AGENTS_587x900_Cypher.png

Valorant Cypher Özellikleri

Cypher, kamerası ve tetik kabloları aracılığıyla bilgi toplama konusunda usta olan bir casustur.

Tek başına birçok gayrimenkulü elinde tutabildiği için savunmada harikadır, ancak potansiyel kanat rotalarını sınırlayarak veya bir yenilgiyi önlemeyi kolaylaştırarak hücumda da faydalı olabilir.

Valorant Cypher C Yeteneği

Bir tuzak teli EKLE. YANGIN, hedeflenen konuma yok edilebilir ve gizli bir tetik teli yerleştirip, yerleştirilen konum ile karşı duvar arasında uzanan bir çizgi oluşturur. Bir tetik telini geçen düşman oyuncular, cihazı zamanında imha etmezlerse kısa bir süre sonra bağlanırlar ve sersemlerler. Bu yetenek, YENİDEN PAYLAŞILMAK için alınabilir.

Valorant Cypher Q Yeteneği

Bir siber kafes donatın. YANGIN, siber kafesi Cypher'ın önüne atmak için. ETKİNLEŞTİR, görüşü engelleyen ve içinden geçen düşmanları yavaşlatan bir bölge oluşturmak için.

Valorant Cypher E Yeteneği

Bir casus kamera donatın. Kamerayı hedeflenen yere yerleştirmek için YANGIN. Kamera görüntüsünün kontrolünü ele geçirmek için bu yeteneği YENİDEN KULLANIN. Kamerayı kontrol ederken, bir işaretleme dartı çekmek için YANGIN. Bu dart, dart tarafından vurulan herhangi bir oyuncunun yerini ortaya çıkaracaktır.

Valorant Cypher X Yeteneği

ANINDA tüm yaşayan düşman oyuncuların yerini ortaya çıkarmak için artı işaretinizdeki ölü bir düşman oyuncu üzerinde kullanın.

Valorant Cypher ipuçları ve püf noktaları

Cypher, ekibi için istihbarat toplamak ve düşmanları tuzağa düşürmek için casus aygıtlarından oluşan cephaneliğini kullanarak savaşın akışını kontrol eder.

Herhangi bir hasar vermemesine rağmen, yetenekleri, sundukları büyük miktarda fayda ile savaş alanına hükmedebilir.

Cihazlarının çoğu geri çağrılabilir ve başka yerlere yerleştirilebilir, bu nedenle Cypher önceden plan yapabilen ve uyum sağlayabilen oyuncuları gerçekten ödüllendirir.

Tavsiye

  1. Sova'nın Baykuş Uçağına benzer şekilde, kameranız bir alanı itmeden önce gözetleme aracı için yararlı olabilir. Sıklıkla bir düşmanın gözlerini tuzağa düşürebilir ve dikkatleri dağılmışken bir müttefikinizin onları vurmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Bir turun satın alma aşaması başlamadan önce önceden plan yapmaya çalışın ve ne yapmak istediğinizi öğrenin. Bu size haritanın etrafında koşmak ve tuzaklarınızı kurmak için daha fazla zaman verecektir.
  3. Cypher, baktığınız sürece her yerden etkinleştirilebilir. Bu, duvarları ve hatta Spycam'ini içerir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst