Valorant Breach Özellikleri, Nasıl Oynanır

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6
Merhaba, Mt2.Org sakinleri bugün sizlere valorant'ta yer alan Breach karakteri hakkında bilgiler sunacağım umarım sağladığım bilgiler işinize yarar.

Breach
V_AGENTS_587x900_Breach.png

Valorant Breach Özellikleri
Breach, duvarlar ve dar noktalara sahip olacak şekilde konumlandırılmış rakipler arasında oynamada üstün olan bir başlatıcı olarak tasarlanmıştır.

Mekaniği araziden geçer ve harita boyunca CC'ye gider ve düşmanları öldürür.

Valorant Breach C Yeteneği

Bir füzyon şarjı EKLE. Duvarda yavaş etkili bir patlama oluşturmak için hücumu ATEŞLE. Patlama, bölgesinde yakalanan herkese ağır hasar verir.

Valorant Breach Q Yeteneği

Kör bir hücumu EKLE. Duvarda hızlı etkili bir patlama oluşturmak için hücumu ATEŞLE. Yük, ona bakan tüm oyuncuları kör etmek için patlar.

Valorant Breach E Yeteneği

Sismik bir patlamayı TAKIN. Mesafeyi artırmak için ATEŞ TUTUN. SERBEST BIRAKIN, kendi bölgesindeki ve bölgeye kadar olan tüm oyuncuları sersemleten depremi başlatmak için.

Valorant Breach X Yeteneği

Bir Sismik Yükü EKLE. YANGIN, büyük bir koni içinde tüm arazide basamaklı bir deprem göndermek için. Deprem, içine giren herkesi sersemletir ve bayıltır.

Valorant Breach ipuçları ve püf noktaları

Breach, duvarlardan ve diğer arazilerden geçerek düşmanları dağıtıp yönünü değiştirebilen yetenekleri nedeniyle Valorant'taki en iyi nişancılardan biridir.

Kitinde kör, nakavt ve sersemleten çok çeşitli CC araçları vardır.

Breach gerçekten hücum başlatıcısı olarak parlasa da, yetenekleri bir savunmacı olarak düşmanları geciktirmek ve caydırmak için kullanılabileceğinden kambur biri değil.

Tavsiye

  1. Ekibinizle koordinasyon ve iletişim çok önemlidir. Zamanlamalarınızla aynı sayfada değilseniz, CC'niz müttefikleriniz de dahil olmak üzere tüm ajanları etkilediğinden felaket meydana gelebilir.
  2. Yeteneklerinizi kullanırken hassasiyetinizi artırmak için mini haritanızdaki menzil göstergelerini kullanın.
  3. Breach, dikeni yerleştiren veya etkisiz hale getiren bir düşmanı durdurabilecek birkaç ajandan biridir. Onları zamanında durdurma olasılığınızı artırmak için sesli ipuçlarını yakından dinleyin.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst