Şırnak Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Şırnak Okey Oyna

Güney Doğu Anadolu bölgemizin terör yüzünden bir türlü gelişme kayıt edemeyen, küçük ve şirin ilidir Şırnak. Terör sorunu bir türlü çözülemeyen bu güzel ilimizde insanların sokaklara çıkıp sosyal aktivitelerin içinde olması maalesef ki pek mümkün olmamaktadır. Onların bu eksikliklerini kapatmak ve stresli gündelik yaşantılarından uzaklaştırmak adına açmış bulunmaktayız.

Gündelik hayatın içinde belki de Şırnak da yapmaları çokta mümkün olmayan eğlence anlayışlarını değiştirmek ve güzel zamanlar geçirmek için açmış olduğumuz oyun salonumuza tüm Şırnaklı hemşerilerimiz davetlidir.
ile 24 saat boyunca canlı okey oynama imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca uzun zamandır gurbette olan ve memleketine gelemeyen yakınlarınızla da burada karşılaşma, buluşma imkanına sahip olacaksınız. İnsanların bir arada olmak ve birlikte zaman geçirmek en doğal haklarıdır. Bu haklarını sanal dünya üzerinden Şırnak insanı kendi okey salonlarında yaşamaktadır. Sitemiz bünyesinde yer alan Şırnak okey salonun da görev alan tüm yöneticilerimiz de yine yöre insanının içinden seçilmektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst