Editsiz Server RODİN2 | 1-120 Farm Server | Kuşak - Simya Sistemleri | Gaya Mağazası ve Daha Fazlası | 09 AGUSTOS

'Metin2 PVP Serverler' forumunda rhankorkmaz tarafından 28 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

 1. rhankorkmaz

  rhankorkmaz Level 1 Üye

  2
  0
  1
  18 Temmuz 2019
  Erkek
  altyazılı film izle
  RODİN2
  Her zaman birlikte başarıya koştuğun ve inandığın insanları burada bir araya getirerek aradığınız zevk ve eğlenceyi sizlere tek seferde sunmaktan gurur duyarız.


  Yeni sunucumuz hakkında kısa bir bilgi ;

  Merhaba değerli RODİN2 oyuncuları,

  İlk olarak Türkiyedeki piyasada bulunanlardan bu yana altyapımızı ve fiziksel motorları bir hayli geliştirdik, ilk sunucumuzda profesyonel yazılımcı arkadaşlarımız ile sizlerinde beğendiği ve sizlerin uyarladığı birçok pvp serverda bulunan bir çok özelliği sizlere getirdik.

  Bunların haricinde piyasayı canlı tutacağına inandığımız bir çok yenilikte (maplar ,itemler ve dönüşümler) oyunumuz içerisinde değerli emeklerinizin karşılığı olarak sizlere sunuyoruz. Güncel ve yüksek kalite sistem kullanmaktayız.
  Daha net olmak gerekirse eski ve gereksiz item , exp , yang droplarını iyileştirerek gereksiz zorluktaki tüm eklentileri sandığın içerisine yerleştirerek siz oyuncularımıza kolaylıkta bulunduk.
  Bu sayede tüm RODİN2 serverlerimizde Boss sandıklarınında bir piyasası olacak ve boss farmlayan arkadaşlarımızda çok rahat şekilde ticaretlerini sürdürebilecek oyunda kalıcılık sağlayacaktır.
  RODİN2 maceramizda sizlere çok farklı bir zevk ve eğlence vereceğimizden bizler eminiz kendimize güveniyoruz.
  Sunucumuz 09 Ağustos 2019 Cuma günü 21:00'da açılacaktır.RODİN2 Maceramıza sizleri,dostlarınızı ve ailem dediğiniz insanları bekleriz.

  Sunucumuzun Kısa Bir Tanıtımı ;

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  SİTEMİZ : Rodin2 Farm Game

  Siz Oyuncularımıza Oyunda Kolaylık Sağlayacak Bilgileri ve Sürekli Olarak Gelecek Olan Yeni Sistemlerimizi Forumumuzda Ve Wikimizde Bulabilirsiniz.

  50.000 Bin oyuncu Kapsiteli,En leri ve Hepsini Daha önce olduğu gibi ilk biz sunacağız..

  SİZ UYARLADINIZ , BİZ TASARLADIK.​
   

Bu Sayfayı Paylaş