✔️🔱Salon
Okey Flood Programı indir
✔️🔱Site Adresi
https://mt2.org/flood.rar

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL

Okey Flood Programı​


Okey sitelerinde belkide en çok kullanılan programlar arasında flood programı gelir. Facebook, Mynet, Okeyy.net, realokey gibi büyük okey sitelerinde üyelerin Genel (Lobi) diye tabir edilen Sohbet alanlarında floot atmak veya radyodan çalınan müziklere eşlik etmek istenir. Daha önceleri bir çok program rahatlıkla floot atmak için kullanılıyordu, Sistemimizde yapılan güncellemeler sonrasında özel (Asci yazı kodları) ile yazılan floot programı ile kolaylıkla floot atabileceksiniz.
exe1.pngHer şeyde olduğu gibi iyi ve kötülük adına kullanabilecek program. Bazı kendini bilmez insanlarında ellerinde bulunduğu bu program sayesinde insanları hızlı yazı yazarak rahatsız etmekte ve ayrıca küfürlü floodlar atarak saldırı yapmaktadır.

Bizler Mt2.org olarak bunlara tamamen karşıyız. Bizler diğer sitelerden farklıyız, Farkımız üyelerimiz bile İnternet üzerinde her şeyden haberdar olması ve bunları bilip doğru şekilde kullanmasıdır. Mt2.org olarak Okey siteleri Kullanıcıları olaraj Okey sitelerine yararına olacak her şeyi onlarla paylaşarak onlarında güzel zaman geçirmesini arzuluyoruz.

Belkide bu iyi niyetimizi su istimal edecek olanlar çıkacak, buradan bu programıda onlarda indiricek ama şunu burda birkez daha demeliyimki küfür, argo ve benzeri işlerde kullanırsanız hakkımoz helal değildir bilesiniz. Amacımız Birşeyleri ögrenip bilgilenmeniz.

Flood Programi Hiç bir Okey sitesi flood programını üyeleri ile paylaşmaz çünkü; Sebepleri bellidir, paylaştığınız floot programlarını indiren site düzenini bozan kişiler elle yazdığı küfürü rahatlıkla program ile hemen yazabilecek olması bizleri korkutmuyor, önemli olan ve bizim içinde doğru olan tüm güvenliğini alarak üyelerine doğru ve eğlenebileceği programı paylaşmak. mt2.org okey tanıtımcıları ve Üyeleri mutluysa bizlerde mutluyuzdur..

Alt kısımda flood programı indir resmini tıkladıktan sonra programı alt kısma inmiş olacaktır. Rar dosyasını açmak için bilgisayarınızda mutlaka winrar programı olması gerekir. Flood progamı açtıktan sonra içinde mt2okey.exe çıkacak, üstüne 2 kez tıklayarak programı açmalısınız. Flootu açtığınızda karşınıza bu programı çalıştır seçeneğini tıklayarak resimdeki bölüm açılacaktır.

Okey Flood Atma Programi Program ilk açıldığında içinde hiç bir yazı ve floot içeriyi bulunmaz. Siz burada kendinize özel flootlar oluşturmalısınız. Flood programına yazı eklemek için size sol kısımda resimde nasıl eklendiğini göstereceğiz. Sol kısımda + işareti bulunmakta burada Special Character seçeneğini tıklayarak sol kısımda bulunan bir tanesini seçebilirsiniz. Her hangi bir bölümü seçtikten sonra alt kısıma ufak bir boş alan çıkacaktır. Çıkan boş kısıma yazmak istediğiniz yazıyı yazacaksınız.

Videolu anlatım​

Öncelikle videoyu çekim yapan _____1_MaSaL_____ arkadaşımıza Çok Teşekür ediyorum ellerine sağlık. arkadaşımız videosunda f1 tuşuna yazı ekleyip özelinde f1 basarak programın çalışma şeklini gösdertmiş. Flood Programı nı bu konudan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. peogram Kendi sunucularımızdan Virüs reklam ws sorunu olmadan kolay bir şekilde indirebilrisiniz.Flood Programı Nasıl Kullanılır​


Anlatımı;

Flood Atma Programı
Sizlere anlattığımız bölümleri sırasıyla yaptığınızda karşınıza böyle bir bölüm çıkacaktır. Burada size şu soruyu sormakta, Örnek olarak yazdığınız yazıyı hangi kısa yola almak istiyorsunuz. Şöyle düşünmelisiniz, bir flood yazısı eklediniz ve bunu f3 kısa yoluna aldığınızda f3 basarak otomatik flood yazısını gönderebileceksiniz.

Burada istediğiniz kısa yola alabilirsiniz ben size örnek olarak f3 olarak belirledim. Kısa yola nasıl alırım? diye düşünüyorsunuz büyük ihtimal şuan. Bu kısım çıktığında yapmanız gereken sadece kısa yol olarak düşündüğünüz f3 basmanız yeterlidir. None yazan yer otomatik f3 olarak yazacaktır.

Okey Floot Programi Resimde Sizlere gösterdiğimiz gibi sol alt kısımda ufak boş alan bulunmaktadır, bizler buraya örnek olarak realokey.com Hoşgeldiniz, İyi Eğlenceler dileriz. yazdık sizde kendinize göre yazınızı oraya yazacaksınız. Üst kısımda Shortcut kısmında az önce ayarladığımız f3 kısa yolunda orada belirtmiştir gördüğünüz gibi. Hazırladığınız yazıyı bu bölüme yazdıktan sonra tamam kısmına basarak programı sağ alt kısma gittiğini göreceksiniz. Program Masa üstünde görünmez sağ alt araçlar kısmında görünmektedir.

Flood Nasil AtilirSizlere örnek olarak hazırladığımız Flood atma programı resimli anlatım sonuna doğru geldik. Son olarak programı deneme aşamasına geldik. Sizlere gösterdiğimiz tüm bölümleri bizlerde eksiksiz olarak yaptık ve okey masasında floodumuzu deneyerek sizlere gösterdik. Sizlerde anlattıklarımızı eksiksiz yapmanız halinde
rahatlıkla floog programını kurabilirsiniz.

Flood Programı Kısa öz Anlatımı​


Realokey.Com sahibi olarak kısa öz net bir şekilde programın amaçı şudur.
ayarlanan kısa yollar örnegin f1,f2,f3 gibi Tuşlara ayarlanan yazılar. örnek veriyorum Radyoda eglenceli güzel bir şarkı çaliyor. bu şarkıya eşlik etmek için ayarlanan yazıyı kısa tuş araçılıgı ile kısa tuşdan bahsetigim öfnegin f1 tuşuna basdıgınızda f1 tuşuna ayarladıgınız yazı yazı alanına otomatikman kopiler. Bu şekilde Hızlı bir şekilde amacınıza ulaşabilrisiniz. bununda sebebi bizim sitelerimizde kullanıcılarımız manuel kopi paste yapamadıkları için Flood programmı Kullanmalarıdır.

Flood programını Rahatsılık vermek için Kullanalarda var. Lakin Rahatslıgı kulanan degil rahatsılıgı Admin yönetimi verir. düzgün akıllı bir yönetimde bu sorunlar yaşanmaz. ama adminin bilgisi az olan işten anlamayan site sahipleri buna bilgisilikten ötürü kendileri. bu imkanı rahatsız verici şekilde programı kullanalara izin vermektedirler.

OKEY FLOOD PROGRAMI İNDİR
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst