Metin2 Mod + Multihack 7x,Teleport / PVP ' de Çalışır. Tüm Serverlarda Çalışır GÜNCELLENDİ

YeniHileci2020

Level 1
Üye
Katılım
28 Tem 2020
Mesajlar
1
Tepki
0
Merhabalar, Metin2 TR'de çalışan en güncel 7x Damage,Expbot,Ticaret Hilesi ve Başkasına düşen itemi alma hilesini tanıtacağım.

İlk olarak aşağıdaki linklerden birini seçip hilemizi indiriyoruz.
LİNKLER GÜNCELLENDİ!!Adım2. İndirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartarak tüm dosyaları Metin2'nin olduğu dosyanın içine atıyorsunuz ve tümüne evet diyorsunuz.

Adim3. Gameforge clienti açıp giriş yapıyorsunuz.

Adım4. Metin2 Collective Hack.exe dosyasına çift tıklayarak açıyoruz.

Adım5. Açılan uygulamada Gameforge veritabanı bağlantısını sağlıyoruz. Gameforge client'e giriş yaparken kullandığımız mail ya da id ve şifreyi tıklayarak aşağıdaki görüntüdeki gibi eşleşmeyi sağlıyoruz.

Adım6. Login butonuna basıldığında "Login Succesful." yani eşleşme başarılı uyarısını aldıktan sonra. Gameforge clientinden Metin2'yi açacağız.

Adım7. Oyunu açtığımızda yukarıdaki görüntüde gördüğünüz şekilde hile kontrol uygulaması aktif olacaktır.

Adım8. Aşağıdaki görüntüdeki gibi autopot,expbot,ticaret hilesi,başkasına düşen itemleri alma hilelerinden kullanmak istediklerinizi seçip oyunda aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Not: Trade hile kısmında mutlaka ticaret ekranı açmadan ticareti yapacağınız oyuncunun kullanıcı adını yazmanız gerekmektedir. Başkasına düşen itemleri almak için ise mutlaka bir gruba dahil olmanız gerekmektedir...


 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst