Metin2 Büyülü Silah Sura Statüleri Nasıl Verilmelidir ?

Heydudee

Moderator
Moderatör
Katılım
26 Eyl 2022
Mesajlar
39
Tepki
1
Metin 2 Büyülü Sura Statüleri Nasıl verilir
Metin2 Büyülü Sura Statüleri serverın türüne gör değişkenlik göstermektedir. Level sınırı 99, 127 ve 250 olarak genellikle 3 çeşit server bulunmaktadır. Metin2 Büyülü Sura karakterinde statü ne kadar çok verilebilirse, karakter o kadar güçlü olmalıdır. Kısıtlı statü durumunda karakter gerçek gücüne ne yazık ki kavuşamamaktadır. Bu nedenle Metin2 Büyülü Sura’da ne kadar çok statü, o kadar çok güç demektir. Metin2 Büyülü Sura Statülerinde VIT haricindeki tüm statü türleri becerilere etki etmektedir.
INT yani Zeka karakterimizin olmazsa olmazıdır. Verilen her INT yani Zeka karakterin büyü yeteneklerine güç katmaktadır. INT statüsünün yanı sıra STR yani Saldırı Gücü de karakter için büyük önem arz etmektedir. STR statüsü de INT kadar beceri gücünü ve saldırı hasarını arttırmaktadır. Hasarın yüksek olması Metin2 Büyülü Sura karakteri için çok önemlidir. VIT ise her statü puanında karakterinize 40 HP ve 1 Savunma kazandıracaktır. DEX statüsü ise yüksek saldırı hasarı ve alınan hasarı azaltmaktadır.

METİN2 BÜYÜLÜ SURA STATÜLERİ PVP;
Metin2 Büyülü Sura Statüleri PVP için INT > VIT > STR > DEX olarak sıralanmalıdır. Metin2 Büyülü Sura Statüleri PVP server için bu şekilde olmalıdır. Eğer biyolog görev ödüllerinde +70 Savunma veya 3K HP yerine Çeviklik tercih edilirse Metin2 Büyülü Sura Statüleri PVP dağıtımından sonra çeviklik ile beraber karakteriniz daha fazla hasar verecek ve daha az hasar alacaktır.

METİN2 BÜYÜLÜ SURA STATÜLERİ TR;
METİN2 BÜYÜLÜ SURA STATÜLERİ TR İÇİN VIT <> INT > DEX > STR OLARAK SIRALANMALIDIR. METİN2 BÜYÜLÜ SURA STATÜLERİ TR İÇİN KARAKTERİNİZDE BULUNAN İTEMLERE GÖRE INT VE HP’Yİ DENGELİ BİR ŞEKİLDE ARTTIRMALISINIZ. ELİNİZDE BULUNAN PARAYA VEYA İTEME GÖRE HAREKET ETMELİSİNİZ EĞER İYİ BİR İTEME SAHİP DEĞİLSENİZ İLK ETAPTA METİN2 BÜYÜLÜ SURA STATÜLERİ TR İÇİN SADECE INT VERİLİRSE, KARAKTERİ KASMAKTA ZORLANACAKSINIZ.

Metin2 Büyülü Sura Statüleri TR ve PVP için bu şekilde düzenli olarak arttırılmalı, aksi takdirde ilerleyen dönemde statü sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.
 
Home Register Log In
Üst