Mardin Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 4 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Mardin Okey Oyna

  Güneydoğu Anadolu bölgemizin en çok turist çeken ve birçok dinin birlikte yaşadığı tek yer olarak bilinen Mardin ilimiz, tam bir etnik coğrafyadır. Kürdü, Arap’ı, Süyanisi, Yezidisi, Hristiyan’ı ve Türk’ü daha belki de unuttuğumuz pek çok milletin bir arada yaşadığı özel bir şehirdir. Bu şehrin farklı mozaikteki insanları asırlardır bir arada barış içinde yaşamayı başarmış insanlardır. Şimdi bu coğrafyanın farklı etnik yapısında olan güzel insanları için sanal dünyanın içinde kendilerine ait bir ortam sunuyoruz.

  Mardin okey oyunu salonu ile bu farklı coğrafyanın birbirinden farklı insanları, sanal dünyanın içinde de bir arada olup, birlikte eğlenebilmenin keyfini süreceklerdir. Hep bir arada okey oynayıp, sonrasında da muhabbet edebilmenin tadını yaşayacaklardır.

  Mardin canlı okey salonu yönetim olarak da sadece Mardin insanından oluşan bir salondur. Mardinliler bu salonda istedikleri gibi kendi etnik kökenlerine göre, kendi dilleri ile konuşmakta özgürler. 24 saat boyunca kesintisiz olarak devam eden okey turnuvaları ile okey oynamanın keyfini buradan daha iyi hiçbir yerde çıkaramazsınız
   

Bu Sayfayı Paylaş