Mardin Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Mardin Okey Oyna

Güneydoğu Anadolu bölgemizin en çok turist çeken ve birçok dinin birlikte yaşadığı tek yer olarak bilinen Mardin ilimiz, tam bir etnik coğrafyadır. Kürdü, Arap’ı, Süyanisi, Yezidisi, Hristiyan’ı ve Türk’ü daha belki de unuttuğumuz pek çok milletin bir arada yaşadığı özel bir şehirdir. Bu şehrin farklı mozaikteki insanları asırlardır bir arada barış içinde yaşamayı başarmış insanlardır. Şimdi bu coğrafyanın farklı etnik yapısında olan güzel insanları için sanal dünyanın içinde kendilerine ait bir ortam sunuyoruz.

ile bu farklı coğrafyanın birbirinden farklı insanları, sanal dünyanın içinde de bir arada olup, birlikte eğlenebilmenin keyfini süreceklerdir. Hep bir arada okey oynayıp, sonrasında da muhabbet edebilmenin tadını yaşayacaklardır.

yönetim olarak da sadece Mardin insanından oluşan bir salondur. Mardinliler bu salonda istedikleri gibi kendi etnik kökenlerine göre, kendi dilleri ile konuşmakta özgürler. 24 saat boyunca kesintisiz olarak devam eden okey turnuvaları ile okey oynamanın keyfini buradan daha iyi hiçbir yerde çıkaramazsınız
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst