firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Kocaeli oto kurtarma
✔️🔱Site Adresi
https://www.kocaelikurtarici.com.tr
✔️🔱Açılış Tarih
1 Mar 2012
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Merkez mahallesi izmit
✔️🔱Şehir / İlçe
Kocaeli
✔️🔱instagram
https://instagram.com/aygunserdar
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
Oto cekici
✔️🔱İşletme Türü
Kurumsal
✔️🔱Yetkili
Ünsal Tözer
✔️🔱Telefon
+905320667241

saygun

Level 1
Üye
Katılım
15 Mar 2023
Mesajlar
1
Tepki
0
Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz Kocaeli oto kurtarıcı İzmit merkezli olup tüm Türkiye'ye 7/24 kesintisiz oto çekici ve yol yardım hizmeti sunmaktadır. Kocaeli oto kurtarıcı 10 yıldır sektörde önemli hizmetlere imza atmıştır. Ekonomik fiyat listesiyle daima tercih edilen firma olmuştur. Kocaeli ilinden tüm Türkiye'ye ekonomik, güvenli ve kesintisiz hizmet vermekteyiz 7/24 iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

Oto Kurtarıcı Nedir?​

Oto kurtarıcı, yolda kalan, kaza yapmış veya arızalanan araçların taşınması ve çekilmesi işlemini yapan bir meslek grubudur. Oto kurtarıcılar, genellikle vinç veya çekici adı verilen özel araçlar kullanarak araçları yerinden kaldırırlar.

Oto kurtarıcılar, çeşitli durumlarda hizmet verirler. Örneğin, bir aracın trafikte arıza yapması veya kazaya karışması durumunda, oto kurtarıcılar aracı güvenli bir yere taşıyarak trafiği rahatlatırlar. Ayrıca, aracın tamir edilmesi için servise götürülmesi gerektiğinde veya bir araç alım-satım işlemi sırasında da oto kurtarıcı hizmetleri alınabilir.

Oto kurtarıcılar, araçları taşımanın yanı sıra, kazalı veya arızalı araçların onarımı veya bakımı konusunda da yardımcı olabilirler. Ancak, çoğu durumda, oto kurtarıcılar, yalnızca aracın taşınması işlemini gerçekleştirirler ve daha ileri tamir işlemleri için aracı ilgili bir servise yönlendirirler.

Kocaeli oto kurtarıcı
İzmit'ten tüm Türkiye'ye kesintisiz hizmet.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst