Karaman Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Karaman Okey Oyna

İç Anadolu bölgemizin, yakın tarihlerde il olan şehri Karaman, güzel insanları ve geniş düzlük arazileri ile sıcak bir kentimizdir. Yöre insanı daha çok tarımla uğraşmaktadır. Konya’dan ayrılarak sonradan il olmayı başaran bu güzel kentimizin insanları, tam Anadolu kültürü ile yaşayan sıcakkanlı insanlardır. Karaman şehrimizin bu güzel insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz okey salonu ile güzel zaman geçirmeyi vaat ediyoruz.

, Karamanlıların bir arada olabileceği ve birlikte yine okey oynayabileceği çok güzel bir ortamla sizleri beklemektedir. İstediğiniz saatte online olarak siteye giriş yapıp, okey oyununa dahil olabilirsiniz. Bu sayede hem okey oynamanın keyfini sürersiniz hem de kendi insanlarınızla bir arada olarak uzun ve güzel sohbet ortamları kurabilirsiniz.

Karaman online okey sitesi ile sadece okey oyununu icra etmekle kalmayıp, aynı zaman da yeni hemşerilerinizle tanışıp, yepyeni dostluklara da imza atabilirsiniz. sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile açılmış bir okey sitesinden çok Karamanlının buluşma yeridir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst