Karabük Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 16 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Karabük Okey Oyna

  Batı Karadeniz bölgemiz de yakın zamana kadara Zonguldak iline bağlı olan, sonradan il olan küçük ve şirin bir şehrimizdir.
  Karabük ilinin adı en çok Karabük Demir Çelik Fabrikası sayesinde ülke genelinde duyulmuştur. Halkın geçim kaynağı da büyük ölçüde kömür madenleridir. Maden işçilerinin yoğunlukta yaşadığı bir şehrimizdir. Ünlü Safranbolu evleri de yine bu şehrimizde yer almaktadır. Safranbolu evlerini ziyaret etmek için yerli ve yabancı turistler sürekli olarak şehre gelmektedir.
  Karabük ilimizin insanları son derece sakin ve kendi halinde yaşayan insanlardır. Bu güzel şehrimizin, güzel insanları için Karabük Okey Oyunu salonunu açmış bulunmaktayız. Karabüklülerin de artık sanal dünyanın içinde kendilerine ait bir dünyaları ve evleri bulunmaktadır. Karabük Okey Salonları ile hem okey oyununun keyfine varabilecekler hem de aile sıcaklığında, kendi insanlarının olduğu bir salonda doyumsuz sohbetin tadına varacaklar.
  Karabük insanı artık sanal dünyaya adım attığı zaman ne yapacağım diye düşünmeden, direk kendi mekanı olan Karabük okey salonlarına girmekte.
   

Bu Sayfayı Paylaş