Kahramanmaraş Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 18 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Kahramanmaraş Okey Oyna

  Kahramanmaraş zorunlu görev için gelen kişilerin bile ileride yaşamak için seçtikleri şehirlerden bir tanesidir. Doğal güzellikleri bir hayli fazladır. Sokaklarında gezinerek yeniliklere tanık olabilir ve hiç görmediğiniz güzelliklere rastlayabilirsiniz. Genç bireyler ise sıkıcı bir bölge olarak nitelendirmektedir. Daha gelişmiş bölgelere yakınlıkları ve ucuz bir şekilde hayatın devam ettirilebilmesi tercih sebebi olmaktadır. Kahramanmaraş okey oynama salonları da bu sıkılan bireylerin kaçış noktası olmaktadır.

  Gündüzleri kavuran sıcakların gece yerini rüzgarlı havaya bırakması Kahramanmaraş insanını da etkilemektedir. Tersleri pistir. Gün içinde davranışları değişkenlik göstermektedir. Bunu sohbetlerinden de rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kahramanmaraş okey oyna yazarak Kahramanmaraş ilinin oyuncularıyla aynı odada okey oynayabilirsiniz. Bu sayede gelenek göreneklerini öğrenip şehir hakkında bilgi de edinebilirsiniz.

  İnsanlarının birbirleriyle sıkı rekabet içinde olması Kahramanmaraş okey oyunu salonlarında da kendini göstermektedir. Sürekli bir yarışma haline girebilirler. Fakat bu yarışma hali karşısındakini kırıcı şekilde asla olmamaktadır. Yapılan rekabet bazen yerini samimi sohbetlere bırakabilmektedir. Maraş insanının tatlı sohbeti sizi de etkisi altına alacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş