Kahramanmaraş Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
85
Tepki
3
Kahramanmaraş Okey Oyna

Kahramanmaraş zorunlu görev için gelen kişilerin bile ileride yaşamak için seçtikleri şehirlerden bir tanesidir. Doğal güzellikleri bir hayli fazladır. Sokaklarında gezinerek yeniliklere tanık olabilir ve hiç görmediğiniz güzelliklere rastlayabilirsiniz. Genç bireyler ise sıkıcı bir bölge olarak nitelendirmektedir. Daha gelişmiş bölgelere yakınlıkları ve ucuz bir şekilde hayatın devam ettirilebilmesi tercih sebebi olmaktadır. Kahramanmaraş okey oynama salonları da bu sıkılan bireylerin kaçış noktası olmaktadır.

Gündüzleri kavuran sıcakların gece yerini rüzgarlı havaya bırakması Kahramanmaraş insanını da etkilemektedir. Tersleri pistir. Gün içinde davranışları değişkenlik göstermektedir. Bunu sohbetlerinden de rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kahramanmaraş okey oyna yazarak Kahramanmaraş ilinin oyuncularıyla aynı odada okey oynayabilirsiniz. Bu sayede gelenek göreneklerini öğrenip şehir hakkında bilgi de edinebilirsiniz.

İnsanlarının birbirleriyle sıkı rekabet içinde olması Kahramanmaraş okey oyunu salonlarında da kendini göstermektedir. Sürekli bir yarışma haline girebilirler. Fakat bu yarışma hali karşısındakini kırıcı şekilde asla olmamaktadır. Yapılan rekabet bazen yerini samimi sohbetlere bırakabilmektedir. Maraş insanının tatlı sohbeti sizi de etkisi altına alacaktır.
 
Home Register Log In
Üst