İsim Kaydet Ucuz Wordpress Hosting

Celoxy

Level 13
Üye
MT2 Üye
Katılım
1 Ocak 2023
Mesajlar
240
Tepki
2
İsim Kaydet Ucuz Wordpress Hosting

Hosting bir internet sitesi için olmazsa olmazlardandır ve son derece önemlidir. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimiz için hizmeti sağlamaktayız. Üstelik bunu yaparken kaliteden hiçbir zaman ödün vermemekteyiz. Wordpress hosting fiyatlarını gördüğünüzde eminiz ki oldukça fazla şaşıracaksınız. Siz değerli müşterilerimizin bizleri iyi tanıyabilmesi ve deneyimleyebilmesi adına bünyemizde ilk aya özel tanışma fiyatları barındırmaktayız. İlk aya özel olan tanışma fiyatları bittikten sonra hâlâ hizmetini tarafımızdan alabilirsiniz. Bütün hosting hizmetlerimizde olduğu gibi siz değerli kullanıcılarımızın güvenliği için paketlerinde de 30 gün para iade özelliği bulundurmaktayız.

Para iade özelliğimiz sayesinde sağladığımız hizmeti dilediğiniz gibi deneyimleyebilirsiniz. Memnun kalmadığınız takdirde tarafımız ile iletişim kurarak almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Tabii ki bunun suiistimal edilmesini istemediğimizden ötürü sizi gerçekten rahatsız eden konunun ne olduğunu da merak ederiz. Bu sorunu konuyu bizlere bildirmeniz durumunda bizler de kendimizi çok daha rahat bir şekilde geliştirebiliriz. Hosting sağlayıcısının önemi son derece büyüktür. Bundan dolayı kesinlikle ama kesinlikle bizlere bir şans vermenizi önermekteyiz. Sitemiz üzerinden sağlamakta olduğumuz ayrıcalıklara göz atabilirsiniz. Bunun yanında bir sonraki başlıkta siz değerli müşterilerimiz için birkaçını derlemiş olacağız.

İsim Kaydet Ayrıcalıkları


Bizleri tercih eden müşterilerimizin tamamının mutlu olmasının bazı sebepleri var: Her şeyden önce bizler sizlerin isteklerini ve mutluluğunu çalışma hayatımızın merkezine koymaktayız ve buna göre bir yol belirlemekteyiz. Bundan dolayı sağlamakta olduğumuz detaylı hizmetler birçok kullanıcıyı cezbetmektedir.

Bir sitenin SSL sertifikası yoksa o site güvenilmez bir sitedir. İşte bizler bu sertifikayı hosting paketlerimizden herhangi birisini satın alan kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sağlamaktayız. Buna ek olarak yaşanılabilecek sorunlara karşı her zaman canlı destek ekibini aktif tutmaktayız. Bu sayede sorunlarınız anında çözüme kavuşmaktadır. Satın aldığınız Wordpress hosting kurulumunu tek tıkla tamamlayabilirsiniz. Yapılan sürekli taramalar sonucunda internet siteniz virüslere karşı daima korumalı şekilde varlığını sürdürmektedir. Bu ve bunun gibi ayrıcalıklardan yararlanmak için sizler de İsim Kaydet'e başvurabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst