Hatay Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 8 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Hatay Okey Oyna

  Akdeniz bölgemizin yöresel yemekleri ile ünlü çok sıcak şehri olan Hayat ilimiz, her yönü ile çok güzel bir şehirdir. Şehir insanlarının yemeklerinde ki becerileri ve güler yüzleri kaynaşınca doyumsuz bir ortam ortaya çıkmış. Bu güzel ortamı sanal dünyanın içinde de sürdürebilmeleri adına Hataylılara özel bir okey salonu açıyoruz. Sadece Hataylıların olacağı hem okey oynayıp hem de muhabbet edebilecekleri bir ortam.

  Hatay okey salonları, Hataylıların artık sanal dünya üzerinden buluşma noktası olmuştur. Okey oynamayı seviyorsanız, sabahlara kadar okey oynayabilirsiniz. Yok sevmiyorsanız, o zaman da okey oynamak yerine tanıdıklarınızla sabahlara kadar muhabbet edebilirsiniz. Sadece tanıdıklarınız mı? Tabi ki hayır… Yeni tanışacağınız bir sürü Hayatlı insanında olacağı Hatay okey oyunu salonları ile zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız bile.

  Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızın da geleceği bu salonlarda yöneticilerden tutun, oyuncu ve kullanıcılara kadar herkes Hatay halkının içinden seçilmiştir. Hayat insanının artık tüm zamanını geçirdiği, kendine ait ve kendi dostları ile zaman geçirdiği bir okey salonu bulunmakta.
   

Bu Sayfayı Paylaş