Hakkari Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Hakkari Okey Oyna

Hakkari okey odası, ile sizlerde Hakkari şehrinde yaşayan kullanıcılarla okey oyunları oynaya bilirsiniz. Hakkari şehrimiz bay/bayan bir çok okeyci ustalarla dolu ve bu ustalar okey oyunlarında gerçekten başarılarını ispatlamış kişilerden oluşmaktadır.

Hakkarim Şehrinin Okey Nasıl Oynanır?
Hakkari şehrindeki okeycilerle oyun oynamak için tek yapmanız gereken sayfamızın en alt kısmında bulunan. Okey oynamak için tıkla butonuna tıklayarak okey oyunumuza bağlana bilirsiniz.

Hakkari okey oyunumuzun sizlere katacağı bir çok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları ilimizin usta oyuncularının çok olması ve bu usta oyuncularla bire bir okey oynama imkanından faydalanmış ve taktiklerini öğrenmiş olacaksınız.

Hakkari okey odası, sitelerini isterseniz Hakkari okey
google aralamarında Hakkari şehrine ait okey sitelerine ulaşa bilir ve bu sitelerde googlenin sizler için güvenilir kıldığı okey sitelerinde okey oynaya bilirsiniz.

İlçelerimiz; ÇUKURCA, ŞEMDİNLİ, YÜKSEKOVA, MERKEZ
ilçelerimiz içerisinde çukurca okey, Şemdinli okey, Yüksekova okey, merkez okey, şeklinde dilerseniz ilçelere göre okey salonlarında o ilçelerin okeycileri ile oyun oynama imkanı bula bilirsiniz. Yapmanız gereken salonlarımıza bağlantı kurduğunuz zaman il ve ilçe gibi seçenekleri kullanarak oynamak istediğiniz salona erişim sağlaya biliyorsunuz.

Bu salonlarımızda okey oyunları tamamen ücretsiz. Evet hadi canım sizde der gibisiniz. Gerçekleri söylüyoruz tamamen ücretsiz ve bedava olan okey salonlarımızda ayrıca oyun keyfini sizler çıkarırken bizlerde sizlerin daha keyif alması için bir mini radyo yayını ile oyununuzu süslüyoruz.

Okey oyununu bizimle oynamanız da ki bazı sebeplerimiz burada kazanacağınız her oyundan elde edilen oyun puanı sizlerin hesaplarında kalıcı olarak devam etmektedir. Cezai işlemlerle kapatılan kullanıcı hesaplarındaki puanlar maalesef farklı bir hesaba aktarılamadığı gibi geri iadede yapılmamaktadır. Bu sebeple kurallar sayfamızı ziyaret ederek lütfen oyun kurallarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Oyun salonlarımızda oluşa bilecek tüm sorunlarınızı bize iletişim sayfasından ilete bilir. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel haberlerimizden haberdar ola bilirsiniz. Biz sizlerle bir aileyiz ve sizlerle bir ekibiz bizleri bu yolda yalnız bırakmadığınız için okey yönetimi olarak her birinize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst