Final Fantasy 7 Rebirth

Midgar'ı geride bırakan ve kaderinin gidişatından kurtulan Cloud ve arkadaşları, eski ve yeni tehlikeli tehditler onları beklerken Gaia gezegeninde yeni bir yolculuğa çıkarlar.

bbb.png


Final Fantasy VII Saga'nın devamı olan Rebirth, Cloud ve AVALANCHE'ı keşfedilmemiş bölgelere getiriyor. Kadere meydan okuyan AVALANCHE, dünyayı düşmüş savaş kahramanı ve Melek Sephiroth'tan kurtarmak için zamana karşı yarışıyor. Gezegenin kaderi dengede duruyor: belirsiz ihtimaller.


Bu oyun, 1997'de piyasaya sürülen orijinal Final Fantasy 7'nin üç bölümlük devam hikayesinin ikinci kısmıdır.

Fotoğraflar

1.png2.png3.png4.png5.png

 

Lost Records: Bloom & Rage

Lost Records: Bloom & Rage
Üye
Katılım
9 Mar 2024
Mesajlar
2
Tepki
0
Ah oğlum! Bu oyun hakkında daha önce söylenmemiş ne söyleyebilirim? Bu oyun 2020 Remake'e göre çok gelişti. Ve o oyun bile muhteşemdi. Yani FF7'nin yeniden yapımı kadar harika bir oyundan çıkıp onu bu kadar geliştirmek etkileyici olmaktan başka bir şey değil. Keşfedilecek ve yapılacak çok şey var ve bunların hiçbiri bir angarya gibi gelmiyor.

Ayrıca sayıları çok olmasına rağmen mini oyunlar oldukça eğlenceli. Kişisel favorim yeni eklenen Kraliçe Kanı olmalı. Oyun çok karmaşık olmadığından anlaşılması son derece kolaydır. Oyun boyunca farklı oyuncularla kraliçe kanı oynamaya devam ettiğiniz için bunun bir de yan hikayesi var. Bu oyunu oynamanızı %1000 tavsiye ediyorum. Buna değecek.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst