Eyüp Psikolog

griposter

Level 4
Üye
MT2 Üye
Katılım
21 Ocak 2022
Mesajlar
78
Tepki
0
Site Başlığı: Eyüp Psikolog
Site Adresi:

Site Logosu:

Psikolog ihtiyacınız olduğunuzda güvenilir ve tecrübeli birimlerden yararlanmak istersiniz. danışmak ve sorunlarınızı çözmek adına birebir yardımcınız olacaktır. Yeni Nesil Danışman adı altında yapılan hizmetlerimiz ihtiyacınızı karşılayarak hareket etmektedir.

Hayatımızda belli bir dönemler içerisinde çıkmaza girebiliriz. Bu durumlar karşısında aşamadığınızda profesyonel kişiler danışmanlık sağlayarak çözüme ulaşırız. Yeni nesil danışmanlık tecrübeli ekibiyle hareket ederek sorunlarınıza çare bulmaktadır. Tecrübeli ekibimiz çocuk, ergen ve yetişkinlere danışmanlık sağlayarak hayat yol haritasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Eyüp Psikolog olarak ön görüşmelerimiz ücretsiz olarak yapılarak ön destek sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden veya 0552 798 84 86 numarasıyla iletişime geçerek randevunuzu ayarlayabilirsiniz.
 

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
963
Tepki
102
Konum
Ara BuL
merhaba konunuzu güncelleye bilrisiniz. başlık düzenleyip daha acıklayıcı bir konu haline getirebilrisiniz.
 
T

#TEO

Guest

Eyüp Psikolog Nedir?​


Eyüp Psikolog, Eyüp ilçesindeki kişilerin psikolojik sorunlarıyla ilgilenen ve psikolojik destek sağlayan uzman bir kişidir. Psikologlar, insan davranışını, duygularını, düşüncelerini ve zihinsel süreçlerini incelerler. Psikolojik sorunlar, insanların hayatlarında stres, kaygı, depresyon, panik atak, yeme bozuklukları, bağımlılıklar, sosyal ilişkilerde sorunlar ve daha pek çok konuda kendini gösterebilir.

Eyüp Psikolog, bireysel terapi, çift terapisi, aile terapisi, grup terapisi, danışmanlık gibi farklı hizmetler sunar. Bu hizmetler, insanların yaşadığı psikolojik sorunlarla ilgili çözümler sunmayı, sağlıklı bir yaşam için önerilerde bulunmayı ve kişilerin daha iyi bir zihinsel sağlık durumuna sahip olmalarını sağlamayı amaçlar.

Eyüp Psikologları
nın sahip olması gereken özellikler arasında empati, sabır, duyarlılık, etik değerlere bağlılık, güvenilirlik, açık iletişim becerileri ve özgüven yer alır. Psikologlar, psikolojik sorunların nedenlerini anlamak, insanları dinlemek, sorunlara karşı farklı çözümler geliştirmek ve kişilerin sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için gereken desteği sağlamak için özel olarak eğitilmiş uzmanlardır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst