Düzce Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 27 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Düzce Okey Oyna

  Düzce ilimiz, Karadeniz bölgemizin en batı ucun da, Marmara bölgesi ile sınır olan bir kıyı şehrimizdir. Bu güzel şehrimizin insanları hem Marmara bölgesinin hem de Karadeniz bölgemizin özelliklerini taşımaktadırlar. Son derece sıcak ve modern olan yöre insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Düzce Okey Salonu ile hizmet vermekteyiz.

  Düzce insanının sıkılmadan, yine kendi yöresinin insanları ile bir arada olarak eğlenmesi ve zaman geçirmesi için açılmış olan okey salonlarımız, siz Düzceli hemşerilerimizi beklemektedir. Sizde Düzce’ye gönül veren ve şehrini seven Düzcelilerdenseniz şehrinize özel olan kanalını destekleyin. Burada hep bir arada olup Düzce insanı ile birlikte zaman geçirme olanağına sahip olacaksınız.

  Düzce canlı okey salonu, diğer oyun sitelerinden farklı olarak sadece Düzcelilere ait bir salondur. Bu salonda dilediğiniz kadar okey oynayabilirsiniz. Ya da sabahlara kadar süren güzel dost muhabbetlerine katılıp, bir yandan okey oynamamın, diğer yandan da okey oynarken hemşerilerinizle sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş