DA 97 europa.eu Dan Backlink

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Yüksek Da pa Değerli Backlinkler Almaya Hızlı Şekilde devam ediyoruz Bu gun sizlere Europa.eu adresinden Nasıl link alınır Sizlere paylaşacagım. bundan önceki 3 konum hatta 4 konu diyelim amazon, microsoft, Opera ve Yahoo Dan nasıl link alınır sizlere Paylaşmıştım aynı düzen Şuan paylaştığım site içinde Geçerli link oluşturup okutmanız gerekiyor.

europa.eu backlink

Üstte verdiğim linke Kendi linkinizi ekleyip Blog sitemap forum yada kayıt oldugunuz profilelr üzeri okutun yeterli olacaktır. Bu konuları marifet olarak açmıyorum Bilmeyen bu işe yeni giren arkadaşlara faydalı olur inşallah

Bundan Önceki Konularımızdaki DA PA Deegrleri
Microsoft da 99
Opera da 95
Yahoo da 93
Amozon da 95
europa.eu da 97

Üste verdigim linkleri okuta bildiyseniz sitenizin da pa degerlerine 1 2 puan katmıştır.

Son düzenleme:

sonet5522

Level 1
Üye
Tepki
5

Bu şekilde okutmamız kafi değilmi hocam? Bir kaç bloga ve profile ekledim

dolphingdes

Level 1
Üye
Tepki
4
Forumdaki en büyük hata, bildirim ikonuna tıkladığımızda bize gelen bildirimle alakalı konuya yönlendirme yapmıyor olmasıdır. Bunun gözden geçirilmesini öneriyorum. @KraL

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Forumdaki en büyük hata, bildirim ikonuna tıkladığımızda bize gelen bildirimle alakalı konuya yönlendirme yapmıyor olmasıdır. Bunun gözden geçirilmesini öneriyorum. @KraL
Bildirim uyarıcıları akdif çalışıyor tam ne demek istedin anlayamadım

dolphingdes

Level 1
Üye
Tepki
4
Bildirim uyarıcıları akdif çalışıyor tam ne demek istedin anlayamadım
hocam bildirim çalışmıyor demedim ben, bildirimi açıyorum yazılar çıkıyor ya hani, o yazıya tıklayınca o bildirimin ait olduğu konuya gitmiyor yönlenmiyor. Tıklayınca o bildirimin konusuna gitmesi iyi olur.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap