Bedava çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
Zaten bu shaggy denen çocukta bot basmaktan sıkıldı yavaş yavaş , ve @KraL sizde artık sayfanın sahibine isteklerimizi iletebilecegimiz bir sohbet yeri ya da sayfa yapmasını söylerseniz MEMNUN OLURUZ , ekstra olarak oto atmayi da eski haline getirsin lütfen ! İyi günler.
benide etiketlemislerde benlik bisey yok ki ayrica sohbet yerini söyledim eger isterlerse yapabilirim oyundaki bot sorunuda sunucu sahibine kalmis cözerim :D

Son düzenleme:

memof

Level 1
Üye
Tepki
3
benide etiketlemislerde benlik bisey yok ki ayrica sohbet yerini söyledim eger isterlerse yapabilirim oyundaki bot sorunuda sunucu sahibine kalmis cözerim :D
@KraL sunucu tarafını kime verdiyse bilir ona söylemesi kolay bir tane admin yapacak onunla muhatap oluruz disc grubu kurulur sürekli burayada yazma gereği duymayız sen zaten botu kapatırım diyorsun durmadan bot açıyorlar ayrıca oto atma büyüdüğü için oyuna kalabalık arkadaş grupları giriyor büyüyemiyoruz her yeri tutuyorlar küçük haritada hileyi çözeceklere bir fırsat verin

tokyo

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL sunucu tarafına iletebilirsin istersen anladığım kadarıyla neden yapmıyorsun yüzlerce oyuncusu var şu an çıktım oyundan kalabalık teamler botlar bu kadar kişi dinlenmeli bence adam çözerimde diyor daha ne istiyorsunuz hemde bedavaymış

memof

Level 1
Üye
Tepki
3
@KraL admin istiyoruz sunucu sahibiyle görüşmediniz mi sunucu tarafı bizde değil diyorsunuz ama önceki konularda yorumlarda ban panellerine baktığınızı söylüyorsunuz ayrıca hala bot atıyorlar ve oyunun görünüm tarafı sizdeyse ona admin yap burada cevap verilmiyor

Son düzenleme:

tokyo

Level 1
Üye
Tepki
1
@KraL @agarzafer şu an bütün odalarda bot var halletmediniz mi oyuncu kalmadı

obirpro

Level 1
Üye
Tepki
0
oyun ikiye bölündü agariomodded girenler ve zaferagar girenler
zafer agarioda bölünme hareket çok yavaş balonlar yuvarlak değil dörtgen oluyor bölünürken getirdiğiniz çözüm harika botlara çözüm bulun dedik oyunu ikiye bölüp alıştığımız oyun tarzını bozdunuz admin getirin dedik onuda yapmadınız kaale bile almıyorsunuz belki cevap verirsin sunucu tarafı bizde değil diyip işin içinden sıyrılıyorsunuz sunucu sizde değilse zafer agario nasıl olduda başka sunucuya geçti kandırmayın artık bizi oyuncuları dinleyin düzgün admin istiyoruz adam konu açıp yazmış hallederim diye @KraL

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Neden türk agario oyuncularını kımse sitesinde isdemiyor artık iyice anlamış oldum ya insan lafdan sözden anlar sunucu bizde degil diyoruz halan geliyorsunuz burada laf cambazlıgı ediyorsunuz. bu gune kadar zafer2, tr agar için yazardınız yeni yeni sitelerin isimlerini anmaya başladınız. başka sitede oynayamıyorsan gel zafer2 de oyna seni tutan varmı, yada zafer2 de oynayamıyorsun başka sitede oyna seni tutan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap