Bedava çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
Adsız.png

@KraL oyunun sahibi kim buna çözüm basit kaç günden beri sürekli bot anladık oyuna sahip çıkmıyorsunuz ama sesimizi duyun ben bunlar gibi çocukta değilim eğer bu oyun senin ise adminsen özelden konuşalım kapatacaksanda kapanıncaya kadar adam akıllı oynayalım bu yüzden seninle bir konuşalım r10da agar scripti çok sattım halledilmeyecek bir şey değil bu fotoyuda anlık olarak aldım

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
@KraL getirdiğiniz çözüm bu mu sekme oyuna giremiyoruz bir tane sekme giriyor oto atmayı düşürmüşsünüz küçükken hemen oto atıyor cevap bile verip ilgilenmiyorsunuz yardımcı olabilirdim

makbiyik300

Level 1
Üye
Tepki
0
@KraL getirdiğiniz çözüm bu mu sekme oyuna giremiyoruz bir tane sekme giriyor oto atmayı düşürmüşsünüz küçükken hemen oto atıyor cevap bile verip ilgilenmiyorsunuz yardımcı olabilirdim
Kessinlikle katiliyorum arkadasa. Adminler siteyle ilgilenmiyor 100 200 kullanici var, sadece 1 oyuncu (shaggy) yuzunden tamamen herkesin oyunu b*k olmuş durumda adminlerde konuyu "sekmeyi kapatalim oynasinlar bide oto atmayi kucultelim" demişler tamamen yanlış bi yaklaşım , bir kısım oyuncu simdiden oyunu biraktı bile

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
Kessinlikle katiliyorum arkadasa. Adminler siteyle ilgilenmiyor 100 200 kullanici var, sadece 1 oyuncu (shaggy) yuzunden tamamen herkesin oyunu b*k olmuş durumda adminlerde konuyu "sekmeyi kapatalim oynasinlar bide oto atmayi kucultelim" demişler tamamen yanlış bi yaklaşım , bir kısım oyuncu simdiden oyunu biraktı bile
bu yapılanlar kolay kendim agario ile zamanında ilgilenmiştim gameserver.ini den oto atmayı ve sekme girmeyi değiştirmişler sadece bunlar çözüm değil yüzlerce oyuncusu olan site bi anda kimse girmez oldu max 15 20 oda en fazla zaten pek bakılmayan ama oyuncusu çok olan bir site eğer bana güvenirlerse bot olayını halledebilirim zaten botlar oyuna giriyor ama hareket etmiyor botu sokup yem olarak kullanıyorlar yinede aktif bir admin maalesef yok bunlar çözerim özelden de krala ilettim güzel fikirlerim var tabi ilgilenirlerse

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
arkadaşlar bakın bu konuda cok kişi ile konuştuk sunucu tarafı bizde degil bizde şifreleri yok. ve oyununuz sagdece şuan zafer2 ve agar.cc de calişiyor diger sitelerden hepsinden kaldırıldı sebebi türklerin içinde düzgün kullanıcı olmaması. nerde hile hurda var turk kullanıcılarında

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
arkadaşlar bakın bu konuda cok kişi ile konuştuk sunucu tarafı bizde degil bizde şifreleri yok. ve oyununuz sagdece şuan zafer2 ve agar.cc de calişiyor diger sitelerden hepsinden kaldırıldı sebebi türklerin içinde düzgün kullanıcı olmaması. nerde hile hurda var turk kullanıcılarında
server tarafı kimde onlarla görüşelim ayrıca hile olayını da hallederiz o kolay özelden görüşelim isterseniz

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
hile tarafını agar.io kaldıramamış senmi kaldırcaksın sen biyeri kapatırsın bir yer acılır 4 çeşit hile var bot girmeyen sunucumu var :D

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
size soruyorum agar.cc duruken yada zafer2 duruken neden agariohub.cc den giriyorsunuz cok merak ettim

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
size soruyorum agar.cc duruken yada zafer2 duruken neden agariohub.cc den giriyorsunuz cok merak ettim
farkeden bir şey yok site adları farklı server aynı bak şuan yine bot açık abicim kapatırım çok siteninde kapattım ben dediğin gibi bu botu kapatırsın bir başka bot çıkar ama şöyle bir durum var botu yapanlarıda tanıyorum yaptırtmam yani ama güvenmiyorsun bana numaramı atayım ara istersen

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
işde bu adamalr yuzune yakında sunucunuz kapanacak şubat 6 sında adam ugrasmak isdemiyor 1 lira geliri yok. bide bunalrlamı ugrascak

agarzafer

Level 1
Üye
Tepki
4
işde bu adamalr yuzune yakında sunucunuz kapanacak şubat 6 sında adam ugrasmak isdemiyor 1 lira geliri yok. bide bunalrlamı ugrascak
adam kim görüşelim ve ya görüştür beni para kazanmıyor diyorsunda onuda halledebiliriz özelden konuşursak fikirlerimi söylerim script geliştirdiğimi söylemiştim

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
ben nereden pm atayım :D kaç kere dedim adamlar foruma yazıyor ws zamanında bizim ekip bunlara sattı siteyi eskiden biz bakıyorduk 2 sene önce

memof

Level 1
Üye
Tepki
3
@KraL @agarzafer oyun hala aynı botlar var oto atmayı yükselttiniz başka değişen bir şey yok siz bakmıyorsunuz bir admin yapın onu muhattap alalım o yardımcı olsun oyunu batırıyorlar neden bizi dinlememekte ısrar ediyorsunuz

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
ya siz benim yazdıklarımı okumadanmı yazıyorsunuz arkadaşlar bu oyunun sunucu tarafı bizde degil.

memof

Level 1
Üye
Tepki
3
ya siz benim yazdıklarımı okumadanmı yazıyorsunuz arkadaşlar bu oyunun sunucu tarafı bizde degil.
okudum sizde değilse sunucu tarafını tanıyorsunuzdur iletseniz isteklerimizi
şu an odaya giremiyoruz çünkü bot açtılar

Son düzenleme:

memof

Level 1
Üye
Tepki
3
@KraL @agarzafer biz çözüm diyoruz oto atmayı yükseltmişsiniz kalabalık arkadaş grupları haritayı bir tutuyor artık saatlerce büyüyemiyorz sinir oluyoruz küfürbaz olduk harita küçük doğar doğmaz birisi yiyiyor büyüyemiyorz sunucu sahibi kimse muhattap olabileceğimiz bir admin olsun oyun grubu kursun oradan yazarlar

makbiyik300

Level 1
Üye
Tepki
0
@KraL @agarzafer biz çözüm diyoruz oto atmayı yükseltmişsiniz kalabalık arkadaş grupları haritayı bir tutuyor artık saatlerce büyüyemiyorz sinir oluyoruz küfürbaz olduk harita küçük doğar doğmaz birisi yiyiyor büyüyemiyorz sunucu sahibi kimse muhattap olabileceğimiz bir admin olsun oyun grubu kursun oradan yazarlar
Zaten bu shaggy denen çocukta bot basmaktan sıkıldı yavaş yavaş , ve @KraL sizde artık sayfanın sahibine isteklerimizi iletebilecegimiz bir sohbet yeri ya da sayfa yapmasını söylerseniz MEMNUN OLURUZ , ekstra olarak oto atmayi da eski haline getirsin lütfen ! İyi günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap