Bayburt Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 27 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Bayburt Okey Oyna

  Karadeniz bölgemizin doğu kesiminde ve içlerinde yer alan, sahilden uzak bir şehrimiz olan Bayburt, Türkiye geneline bakıldığında küçük diye nitelendirilebilecek bir ildir. Küçük ama sıcakkanlı insanları ile bir o kadar sevimli olan bu ilimizin insanlarının bir arada güzel zamanlar geçirmesi için sitemiz bünyesinde açmış olduğumu Bayburt Okey Sitesine tüm Bayburt insanı davetlidir.

  Bayburt’un güzel insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Bayburt okey oyna salonu ile hemşerilerimizin hem okey oynamaları için çok güzel bir ortam sunuyoruz. Hem de yöre insanının bir araya gelerek sohbet edebilmesine olanak sağlıyoruz. Bayburt’tan çok uzakta gurbette olabilirsiniz. Memleket hasreti çekiyor olabilirsiniz. Tüm bu özlemlerinize son vermek ve bir nebzede olsa Bayburt’u size yeniden yaşatmak için Bayburt Canlı Okey salonlarına gelebilirsiniz.

  Sitemiz bünyesinde 24 saat boyunca sürekli online yöneticilerimiz bulunmaktadır. Her hangi bir sorunda direk olarak yöneticilerimize başvurarak tüm sorunlarınızın çözülmesine imkan sağlayabilirsiniz. Sitemiz siz Bayburtluların sanal dünya üzerinde ki tek buluşma noktasıdır.
   

Bu Sayfayı Paylaş