Bayburt Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Bayburt Okey Oyna

Karadeniz bölgemizin doğu kesiminde ve içlerinde yer alan, sahilden uzak bir şehrimiz olan Bayburt, Türkiye geneline bakıldığında küçük diye nitelendirilebilecek bir ildir. Küçük ama sıcakkanlı insanları ile bir o kadar sevimli olan bu ilimizin insanlarının bir arada güzel zamanlar geçirmesi için sitemiz bünyesinde açmış olduğumu ne tüm Bayburt insanı davetlidir.

Bayburt’un güzel insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz ile hemşerilerimizin hem okey oynamaları için çok güzel bir ortam sunuyoruz. Hem de yöre insanının bir araya gelerek sohbet edebilmesine olanak sağlıyoruz. Bayburt’tan çok uzakta gurbette olabilirsiniz. Memleket hasreti çekiyor olabilirsiniz. Tüm bu özlemlerinize son vermek ve bir nebzede olsa Bayburt’u size yeniden yaşatmak için salonlarına gelebilirsiniz.

Sitemiz bünyesinde 24 saat boyunca sürekli online yöneticilerimiz bulunmaktadır. Her hangi bir sorunda direk olarak yöneticilerimize başvurarak tüm sorunlarınızın çözülmesine imkan sağlayabilirsiniz. Sitemiz siz Bayburtluların sanal dünya üzerinde ki tek buluşma noktasıdır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst