Bartın Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Bartın Okey Oyna

Bartın Okey oynamak Türk toplumunda özel bir yere sahiptir. Dörtlü bir grup oluşturulduğunda akla okey oynamak gelir. Aile veya arkadaş ortamı fark etmeksizin kadınlı erkekli gruplar halinde okey oynanır. Ayrıca kadın lokallerinde ve erkeklerin sıkça takıldığı kahvelerde okey oynamaktan daha büyük zevk yoktur. Eşli okey oyunlarında iddiaya girilir ve bir iddia ortaya konularak yenilen takım ceza olarak o iddiayı öder.

Bartın Okey Oyna
Kadın, erkek, genç, yaşlı birçok bireyin beğenerek oynadığı ve oynamaktan keyif aldığı okey oyununu Bartın okey oyna aracılığıyla internete taşıdık. Burada okey oynamak için aile veya arkadaş ortamı oluşturmaya gerek kalmıyor. Hiç tanımadığınız insanlarla okey oynayarak stres atabiliyor ve hoşça zaman geçirebiliyorsunuz. Sitemizde okey oynayarak eğlenceli vakitler geçirmek mümkün. Sitemize girerek okey oynayabiliyor, dörtlü grup arkadaşlarınızla en kaliteli sohbetleri yapabiliyorsunuz.

Sitemizde eşli veya tekli olarak okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak istediğinizde sitemize girerek istediğiniz masayı tercih edip okey oynayabilirsiniz. İsterseniz kendiniz masa açıp okey oynayabilirsiniz. Bay veya bayan arkadaş tercih edebilir, eşli oynayarak daha avantajlı olarak kazanabilirsiniz. Evinizde sıkıldınız ancak tek başınasınız ve okey oynamak için grup kurma ihtimaliniz yoksa sitemize girerek okey arkadaşı bulup okey oynayabilirsiniz. Okey oynamanın tadına varmak ve taş dizme derdi olmadan, taş dağıtma sorunu olmadan en eğlenceli şekilde okey oynamak isteyen herkesi sitemize bekliyoruz.

Bartın Okey Odası
Boş vakitlerinizde ve yalnız olduğunuzda okey oynayabileceğiniz gibi, sıkıldığınız ortamlarda da sitemize girerek okey oynayabilir ve eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz. Sitemizde okey oynarken kendinize özel arkadaşlar bulabileceğiniz gibi farklı kültür ve gruplardan da kişilerle tanışabilirsiniz. Sıkıntılarınızı atmak ve hoş vakitler geçirmek için Bartın Okey Odasında okey oynayarak stres atabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız okey platformumuzda isteğinize özel masalar açarak güzel bir oyun kurabilirsiniz. Oyun özellik ve kurallarını belirleyebilir, isterseniz eşli olarak okey oynayabilirsiniz.

Sitemiz kaliteli alt yapı ve farklı efektlerle tasarlanmıştır. Üye olan okey oyuncularına yönelik eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlayan özellikler tasarlamaktayız. Sıkılan ve bunalan tüm okey sevenleri Bartın Okey odamıza bekliyoruz. Her yaştan bireyin yer aldığı sitemizde en güzel okey oyunlarını oynayarak kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sitemizi arkadaşlarınıza önererek onlarında sitemize girmesini sağlayarak tanıdığınız kişilerle internet ortamından okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Evde veya kafe gibi yerlerde her zaman okey için dörtlü grup bulmak mümkün değildir. Sitemizde ise size uygun sürekli dörtlü grup oluşturabileceğiniz okey oyuncularına ulaşabilir, onlarla istediğiniz zaman okey oynayabilirsiniz.

Bartın Okey Oyunu
Bartın Okey Odasında istediğiniz saatte okey oynayabilirsiniz. Canınız sıkıldığında, gece nöbetlerinde, iş molalarında ve sıkıldığınız her yerde okey odamıza girerek okey oynayabilir, kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Sürekli aynı ortamlardan sıkılan ve farklı kişilerle tanışıp onlarla okey oynamak isteyen herkes sitemize girerek okey oynayabilir.

Bartın Okey Oyunları
Okey oyunu oynamak isteyen fakat aile yada arkadaş ortamında grup oluşturamayan herkes sitemizde okey oynayabilir. Farklı farklı şehirlerden kişilerle okey oynarken sohbet ortamı oluşturarak okey oynayabilirsiniz. Renkli ve görsel içerikleri tam bir okey masasını andıran odalarımızda hiç tanımadığınız kişilerle okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Okey oyununu kazanarak puan kazanabilir, can sıkıntınızı üzerinizden atabilirsiniz. Televizyon izlemekten, ders çalışmaktan, haber okumaktan sıkılıp hem eğlenceli zaman geçirmek hem de farklı kültür yapısına sahip bay bayan kişilerle sohbet etmek için Bartın Okey Odamızı tercih edebilirsiniz.

Bartın İlimizin İlçe Okey Odaları
Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile, Ulus İçlerindeki okeyciler le okey oynamak için alt kısımdan salonumuza giriş yaparak okey oynamak istediğiniz ilçeyi seçerek hemen oynaya bilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst