Adapazarı Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
85
Tepki
3
Adapazarı Okey Oyna

Adapazarı Sakarya şehrimizin merkez ilçesidir. Bu nedenle sürekli Adapazarı mı Sakarya mı diye tartışmalara yol açmaktadır. Özellikle üniversite yapıldıktan sonra şehir nüfusu artmaya başlamış ve şehir daha da gelişmiştir. Çevre illerde Adapazarı ada şeklinde kısaltılmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu bilgi orada yaşayanların bilebileceği kadar özeldir. İstanbul a 1 saatte ulaşabildikleri için kendilerini İstanbullu sayanları da bulunmaktadır.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ma salonlarında hemen dikkat çekerler. Hoş sohbet ve eğlenceli insanlardır. Sohbetleri de kendi kullandıkları tabirlerle devam etmektedir.

17 Ağustos depreminden en çok etkilenen bölgelerimizden bir tanesidir. Yıkılıp ayağa kalkmış deyimi onlar için oluşturulmuştur. Yardımlarla yaralarını sarmış olmasına rağmen hala gelişmiş olarak görülmektedir. Adapazarı depremi olarak anılmaktadır. İlçe yerleşim birimleri yeniden oluşturulmuştur.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
salonları adını bu ilçeden almaktadır.

Depreme rağmen hala mutlu olan insanlar kendilerini oyun salonlarında bulmakta vakitlerini güzel bir şekilde değerlendirebilmektedirler. Bu nedenle Adapazarı oyun oynama salonları gece gündüz doluluk gösterebilmektedir. Edineceğiniz arkadaşlıklar size yaşam boyu yol arkadaşı olacaktır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst