Adapazarı Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 21 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Adapazarı Okey Oyna

  Adapazarı Sakarya şehrimizin merkez ilçesidir. Bu nedenle sürekli Adapazarı mı Sakarya mı diye tartışmalara yol açmaktadır. Özellikle üniversite yapıldıktan sonra şehir nüfusu artmaya başlamış ve şehir daha da gelişmiştir. Çevre illerde Adapazarı ada şeklinde kısaltılmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu bilgi orada yaşayanların bilebileceği kadar özeldir. İstanbul a 1 saatte ulaşabildikleri için kendilerini İstanbullu sayanları da bulunmaktadır. Adapazarı okey oynama salonlarında hemen dikkat çekerler. Hoş sohbet ve eğlenceli insanlardır. Sohbetleri de kendi kullandıkları tabirlerle devam etmektedir.

  17 Ağustos depreminden en çok etkilenen bölgelerimizden bir tanesidir. Yıkılıp ayağa kalkmış deyimi onlar için oluşturulmuştur. Yardımlarla yaralarını sarmış olmasına rağmen hala gelişmiş olarak görülmektedir. Adapazarı depremi olarak anılmaktadır. İlçe yerleşim birimleri yeniden oluşturulmuştur. Adapazarı okey oyna salonları adını bu ilçeden almaktadır.

  Depreme rağmen hala mutlu olan insanlar kendilerini oyun salonlarında bulmakta vakitlerini güzel bir şekilde değerlendirebilmektedirler. Bu nedenle Adapazarı oyun oynama salonları gece gündüz doluluk gösterebilmektedir. Edineceğiniz arkadaşlıklar size yaşam boyu yol arkadaşı olacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş