Adana Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
ADANA OKEY OYNA

Merhaba sevgili arkadaşlar; Adana okey oyna , ile sizlerde adana ilimiz içerisinde yer alan kullanıcılar grubundan oluşan toplumla okey oyunu oynaya bileceksiniz. Adana ilimizde maalesef kahvelerde cafelerde kıraathanelerde okey oynamak çok zorlanmış durumda olarak yönetim kadromuzu toplayarak bu olaya bir son demek için türkiyemizin tüm şehirlerine özgün okey hizmeti sunmaya karar verdik.

ADANA OKEY KÜLTÜRÜ
Adana şehrimizde birbirinden profesyonel okey oyuncuları bulunmaktadır. Bunların çoğu maalesef internet ortamında okey oyunu oynamamakla birlikte pek oynamak için zamanları olmamaktadır. Sebeplerinden biride okey oynaya bilmek için düzgün ve güven içeren bir okey oynama platformu bulamamaktan ötürü oluşuyor.

Adana okey salonumuzda okey oyunu oynaya bilmeniz için öncelikle sitemizin kendince başlı kuralları var bunlardan bir kaçı 1- Salona girmeden önce kayıt olmanı gerekiyor. 2- Salonumuza girdiğiniz zaman lütfen sizlere nasıl davranılmasını istiyorsanız karşınızdaki okey oyuncusuna öyle davranınız. 3- Oyunumuza bağlantı kurduktan sonra amacınız ve sebebiniz sadece okey oynamak olması gerekiyor. 4- Site kurallarımızı KURALLAR sayfasını ziyaret ederek öğrene bilir ve oyun ile alakalı sorun yaşamamanızı öneririz. 5- Adana salonumuz dışında farklı bir salona bağlantı kurmayınız bu kesinlikle yasak olmakla birlikte oyundan atılmanıza sebep ola bilir.

Adana okey, keyfini çıkaracağınıza emin ola bilirsiniz. Sitemizde bir çok adanalı arkadaşınıza ve eşinize dostunuza denk gele bilirsiniz bunu kesinlikle tehdit unsuru olarak kullanmayınız yöneticilerimiz bunu fark ettiği zaman veyahut hakkınızda şikayet oluşursa salon görevlilerimiz sizi siteden atmaktan çekinmeyecektir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst