★[1Başla 120Bitiş]★[BOL DÖNÜŞÜMLÜ]★[MÜKEMMELLİYETCİ]★[ORTA-FARM]★[09.08.2019' DA AÇILIYOR Lonca PvP

HarunCsknn

Level 1
Üye
Katılım
28 Tem 2019
Mesajlar
1
Tepki
0
RODİN2
Her zaman birlikte başarıya koştuğun ve inandığın insanları burada bir araya getirerek aradığınız zevk ve eğlenceyi sizlere tek seferde sunmaktan gurur duyarız.


Yeni sunucumuz hakkında kısa bir bilgi ;

Merhaba değerli RODİN2 oyuncuları,

İlk olarak Türkiyedeki piyasada bulunanlardan bu yana altyapımızı ve fiziksel motorları bir hayli geliştirdik, ilk sunucumuzda profesyonel yazılımcı arkadaşlarımız ile sizlerinde beğendiği ve sizlerin uyarladığı birçok pvp serverda bulunan bir çok özelliği sizlere getirdik.

Bunların haricinde piyasayı canlı tutacağına inandığımız bir çok yenilikte (maplar ,itemler ve dönüşümler) oyunumuz içerisinde değerli emeklerinizin karşılığı olarak sizlere sunuyoruz. Güncel ve yüksek kalite sistem kullanmaktayız.
Daha net olmak gerekirse eski ve gereksiz item , exp , yang droplarını iyileştirerek gereksiz zorluktaki tüm eklentileri sandığın içerisine yerleştirerek siz oyuncularımıza kolaylıkta bulunduk.
Bu sayede tüm RODİN2 serverlerimizde Boss sandıklarınında bir piyasası olacak ve boss farmlayan arkadaşlarımızda çok rahat şekilde ticaretlerini sürdürebilecek oyunda kalıcılık sağlayacaktır.
RODİN2 maceramizda sizlere çok farklı bir zevk ve eğlence vereceğimizden bizler eminiz kendimize güveniyoruz.
Sunucumuz 09 Ağustos 2019 Cuma günü 21:00'da açılacaktır.RODİN2 Maceramıza sizleri,dostlarınızı ve ailem dediğiniz insanları bekleriz.

Sunucumuzun Kısa Bir Tanıtımı ;

k6W4Zc.png

k6Wbpt.jpg

k6eIDU.png

k6WAHq.png

k6W7oP.png

k6WdKY.png

k6ePw0.png

k6eoxv.png

k6eEDx.png

k6eRZ6.png


SİTEMİZ :

Siz Oyuncularımıza Oyunda Kolaylık Sağlayacak Bilgileri ve Sürekli Olarak Gelecek Olan Yeni Sistemlerimizi Forumumuzda Ve Wikimizde Bulabilirsiniz.

50.000 Bin oyuncu Kapsiteli,En leri ve Hepsini Daha önce olduğu gibi ilk biz sunacağız..

SİZ UYARLADINIZ , BİZ TASARLADIK.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst