Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Yılın en iyi oyunu ve şimdiye kadarki en iyilerden biri!
  İlk Uncharted'ı oynamış ve çok keyif almış biri olarak devam filminin çıkacağını duyduğumda çok heyecanlandım.

  Uncharted 2'nin çıkmasını birkaç ay bekledikten sonra nihayet satın aldım. Bu doğru. Hemen çıkıp satın aldım. Önce kiralayarak güvenli oynamadım. Harika bir oyun olacağını biliyordum. Haklıydım.

  Grafikler şimdiye kadar gördüğüm bir oyunun en iyisi. Tembelce yapıldığını ve tasarlandığını düşündüğüm hiçbir şey yoktu. Hepsi muhteşem görünüyordu. Yıkılan bir çamaşırhaneden taşan sulardan, rüzgarda usulca uçuşan ağaçlara, gökyüzünde uçan kuşlara, kara, bina dokularına kadar... Ahh hepsi muhteşem! Ah ve tabii ki karakterler.

  Karakterler şimdiye kadar bir oyunda gördüğüm en inandırıcı ve sevimli karakterler (tabii ki Metal Gear Solid hariç. Ama bu oyunu oynarken bile MGS serisinin büyüklüğünden şüphe etmeye başladım). Her karakterin, onları BİR KİŞİ yapan kendine has kişiliği ve özellikleri vardır! Karakterleri gerçekten hissediyorsunuz ve ekranda, yani oyunda keyif alıyorsunuz.

  Hikaye heyecan, gerilim, romantizm ve komediyle ilgi çekici ve eğlenceli. Oyunda gerçekten yüksek sesle güldüğüm anlar var çünkü seslendirme sanatçıları repliklerini çok iyi aktarıyor.

  Oynanış muhteşem. Omuz üzerinden ateş etmekten, paralı askerleri yumruklarınızla dövmeye, çıkıntılar ve uçurumlar boyunca geçmeye, trende vagondan vagona atlamaya kadar. Tamam, oyun tasarımı nedeniyle biraz zor anlar yaşandı ama hey, kimin umurunda? Bu oyun olağanüstü.

  Daha fazlasını yazabilirdim ama uğraşamam, gidip bu oyunu tekrar oynamak istiyorum! Uncharted 2'yi tüm PS3 sahiplerine şiddetle tavsiye ederim. Bu bir zorunluluk.
  Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,653
 • Mesajlar: 4,686
 • Kullanıcılar: 10,702
 • Son Üye: baoxinviec
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst