Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • İlk oyun, birçok ilginç fikir, eğlenceli dövüş ve ortam, kısa süre ve kafanıza takılan bir medbay ("şenlik ateşi") şarkısıyla hemen hemen en iyi Soulslike'ydi.

  Surge 2 savaşta önemli iyileştirmeler sağlıyor. Zaten iyiydi ama buna daha çok şey katıyor. Bunun Souls benzeri bir oyundaki en iyi dövüş sistemi olduğunu söylemeye cesaret edebilirim. Üstelik oyun, tüm oyunu oldukça keyifli hale getiren birçok QoL iyileştirmesi ekliyor.

  CREO kompleksinin kapalı alanları artık Jericho şehrinin açık alanlarıyla değiştiriliyor. Seviye tasarımı ilk oyunda olduğu gibi karmaşık ve tripofobi uyandırıyor, ancak daha fazla görsel ipucu var ve ortamlar daha belirgin görünüyor, dolayısıyla genel olarak gezinmek daha az sinir bozucu. Burada yine Soulslike'deki belki de en iyi seviye tasarımına sahibiz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, daha uzun mesafeleri katetmenize yardımcı olacak kancalara ve biraz geç gelen hızlı bir seyahat sistemine de sahip olacaksınız. Bununla birlikte, ilk oyunda geri izlemenin ana nedeni, donanımınızı işlemek ve yükseltmek için daha düşük kaldıraçlı öğeler elde etmekti, ancak bu sorun, daha yüksek seviyeli öğelerin düzeyini düşürme yeteneğiyle çözüldü.

  Görsel performans o kadar iyi değil. Şu ana kadar RT'ye bu kadar ihtiyaç duyulan bir oyun görmedim. Aydınlatma o kadar kötü ki. Ayrıca Vulkan kullanıyor ve birçok stabilite sorunu var. Ancak FPS'yi grafik kartınızın kaldırabileceği düzeyde sınırlarsanız sorun olmaz.

  Bazı nedenlerden dolayı geliştiriciler, Warren'ı bırakıp onun yerine kendi karakterinizi yaratmanıza izin vermenin harika bir fikir olduğunu düşündüler. Oyunda herhangi bir PvE/PvP olsaydı veya en azından yapılar olsaydı bu gerçekten harika bir fikir olurdu... ama hayır, sebepsiz yere sadece bir karakter yaratıcısı var ve Warren sıradan bir yan görev haline geldi .

  Hikaye ilk oyunda pek iyi değildi ama en azından zor bir bilim kurguydu. Artık endüstriyel makineler yerine uçabilen insan patronlarınız var. Orijinal olmak yerine From Software'i taklit etmeleri gerektiğini düşündüler sanırım.

  Selefine kıyasla birçok açıdan hayal kırıklığı yaratan The Surge 2, piyasadaki en iyi Soulslike olmasa da hala en iyi Soulslike'lardan biri. Oynanış açısından pek çok iyi şey ekliyor, ancak aynı zamanda bazı şaşırtıcı değişiklikler de var. Mükemmel bilimkurgu Soulslike'a çok yakındık ama öyle olması gerekmiyordu. Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,566
 • Mesajlar: 4,496
 • Kullanıcılar: 10,002
 • Son Üye: daposts
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst