Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • T
  Obsidiyen onu parkın dışına fırlatıyor!
  Sadece vay be. Bu harika, uygun aksiyon RPG'si Bethesda'nın en son teklifiyle karşılaştırıldığında, Bethesda'nın bu kadar düştüğünü görmek gerçekten utanç verici. Dış dünyalar muhteşem görünüyor, ipek gibi akıcı (PS4 Pro'da) ve ayrıntılar, içerik, karakter geliştirme seçenekleri, özelleştirme ve dövüş açısından zengin. Bu tür bir video oyununun olmasını umabileceğiniz her şey var ve Obsidian'ın kalbinin kolektif iyiliği sayesinde bonus olarak tonlarca daha fazla şey ekleniyor.

  Bu mücevher! Hayranların favorisi Fallout New Vegas'ın yaratıcısından Obsidian bir kez daha Bethesda'ya işlerin GERÇEKTEN nasıl yapıldığını gösteriyor - (bu özel vakada süreçte büyük dozda sefil bir aşağılama ortaya çıkaracak noktaya kadar)

  The Outer Worlds'ü kırık dökük dünyayla karşılaştırın Aşırı fiyatlı mikro işlemleri ve son derece utanç verici, sınırda suç (imo) Abonelik "Hizmeti" ile Fallout 76'nın geçmişteki ve hala da öyle olan karmaşası. Bethesda (muhtemelen sahibi Zenimax tarafından buna mecbur bırakılmıştır) açgözlülüğünü ve cüretini 11'e çıkardı ve doğrudan (ve acımasızca) gerçekten sıkışıp kalan birkaç oyuncuyu hedef alan "umutsuzca para kapma" stratejisine yöneldi. yarım kalmış çöpleriyle. Hayran sadakati onlara bunu kazandırdı! Güzel!

  Neyse, bir oyunun çöp konteynırındaki yangın vahşetini bununla karşılaştırın. Gece ve Gündüz sadece konuyu açıklamaya başlıyor.

  Bununla birlikte, Take 2 Interactive'in dış dünyalara mikro işlemler sunmaya karar verip vermeyeceğini ve bunu yaparken hepimizin kalplerini kırıp kıramayacağını görmek için artık endişeyle beklememiz gerekiyor. Lütfen T2I. Sadece Hayır!

  TLTR:

  İyi bir geliştiricinin 1 iyi oyunu =
  Kötü bir geliştiricinin 2 kötü oyununu satın alın =

  The Outer Worlds'ün satın alınmasını başkalarına bırakın = 1.
  Fallout 76 = 2
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,601
 • Mesajlar: 4,577
 • Kullanıcılar: 10,421
 • Son Üye: ab77plus
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst