Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Tüm zamanların en iyi Mario oyunu
  Bu tüm zamanların en sevdiğim Mario oyunu olmalı.

  Mario odyssey, tüm Mario oyunları arasında açık ara en iyi oynanışa sahiptir. Hareket etmek, zıplamak, saldırmak ve daha fazlası için pek çok seçenek var. Cappy oyunu daha da iyi hale getiriyor, çünkü bu oyundaki güç artışlarını değiştirerek yalnızca belirli düşmanları yakalamanıza izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda şapkanızın üzerine atlayabilmeniz nedeniyle oyununuzu daha da yetenekli hale getiriyor. Bu oynanış seçenekleriyle, bazı noktalarda kendinizi benim yaptığım gibi kontrollerle uğraşırken, zıplarken ve bölgeden bölgeye sallanırken bulabilirsiniz.

  Oyun akıcı bir 60 FPS'de çalışıyor ve görseller çarpıcı. Bu oyundaki manzaralar inanılmaz derecede ayrıntılı ve ilginç.

  Film müziği harika, çeşitli farklı düzenlemelere sahip harika şarkılar bir araya gelerek mutlaka geri döneceğinizden emin olduğunuz şarkılar yaratıyor.

  Hikaye oldukça basit, ancak bu sadece bir Mario oyunu olduğu için mutlaka kötü bir şey değil. Hikayede de yanlış bir şey yok, sadece oldukça harika bir sonla biten neşeli ve eğlenceli bir hikaye.

  Bu oyunun harika yanı, oyuncuyu nasıl oynamak istiyorsa öyle oynamaya teşvik etmesidir. İlk oyununuzda amaçlanan rotanın bir kısmından geçebilirsiniz, ancak gelecekteki oyunlarda kendinizi oyunun çoğunu istediğiniz gibi geçerken bulacaksınız ki bu gerçekten eğlenceli. Bu oyunun ne kadar tekrar oynanabilir olduğundan bahsetmiyorum bile. Pek çok ilginç yan görev ve eğlenceli mini oyunlar da dahil olmak üzere, ana hikayeyi tamamladıktan sonra hem sırasında hem de sonrasında yapacak sayısız şey bulacaksınız.

  Genel olarak, bu baştan sona mutlak bir başyapıt. Switch'i almayı planlıyorsanız veya zaten bir tane varsa, almanız gereken oyun budur.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,653
 • Mesajlar: 4,685
 • Kullanıcılar: 10,697
 • Son Üye: Quicklo
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst