Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • T
  İyi platform, Kötü oyun
  Uzay Mühendisleri vaat ettiği şeydir. Aslında uzay işlerinin mühendisliği, inşası ve bakımıyla ilgili bir sanal alan oyunudur. Ancak sadece bu kadar, daha fazlası değil, bana göre oyunun temeli çok fazla içerik veya cila olmadan oradaymış gibi hissettim.

  Oyunla ilgili iki ana sorunum var:
  1. Oyunun aramam gereken bir amacı yok, örneğin vanilya Minecraft'ta Ender Dragon'a kadar yolunuzu kazmanız gerekiyor, Factorio'da roket atmak ve kendinizi savunmak için bir fabrika inşa etmelisiniz. Üs, Uzay Mühendisleri'nde... bir uzay gemisi mi inşa etmelisin? Tamam şimdi ne olacak?

  2. ÖĞRENME EĞRİSİ çok kötü, oyun size mekanikleri öğretme konusunda çok zayıf bir iş çıkarıyor, çok karmaşık olan kontroller var, ancak oyun nasıl çalışıyor, hayatta kalmak için neye ihtiyacınız olduğu uzun süredir belirsizliğe gömülmüş durumda Good.bot'tan senaryolar ve sohbetler (oyunun yapay zeka olayı). Ve oyun sizi Youtube eğitimlerine mi yönlendiriyor? Gerçekten mi?

  Yaratmak istediğiniz sandbox oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre. Ancak şunu söylemeliyim ki, gerçekten sadece araba veya uzay gemisi gibi araçlar inşa ederek özgürsünüz, yine de üsler inşa edebilirsiniz, ancak en azından Singleplayer'da size bu kadar fayda sağlamayacaktır.

  Performans o kadar da iyi değil, sadece voksel kazmak veya maksimum hızda hareket etmek dünyayı ara sıra birkaç kare donduracaktır ve bu bir FPS sorunu değildir, oyun "donduğunda" hala 60 fps'im var ama yine de gecikiyor. Ve henüz o seviyeye ulaşamadım ama oyunun bu kadar büyük bir yapıyı (Factorio gibi) inşa etmenize izin verdiğini düşünmüyorum.

  Çok oyunculu deneyimi denemedim ama gördüğüm kadarıyla solodan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

  Ve bunu bir yere koymam lazım, gemileri uçurmak HARİKA, gerçekten gerçek bir gemiyi uçuruyormuş gibi hissediyorsunuz.

  Bu incelemeyi yazdığımda Vanila Single Player'ı yalnızca 6 saat kadar oynadım, o kadar çok eğitim izledim ki ve aslında oyunun hayranıyım, içinde o kadar çok potansiyel vardı ki, sanırım hayal kırıklığına uğradım :(
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,593
 • Mesajlar: 4,562
 • Kullanıcılar: 10,330
 • Son Üye: zaboa98
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst