Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Silahlarla Fantasy Souls benzeri RPG Oyunu
  Şu ana kadar Ruh benzerinin ne anlama geldiğini bile bilmiyordum. A Remnant from the Ashes, oynadığım ilk RPG, Souls benzeri oyun ve silahlarla oynanan ilk Souls benzeri oyundur. Oyuna ilk başladığımda kılıçla başladım ve ilerledikçe sınıf seçtiğimde ilk iki silahımı aldım.

  Ve oyunda ilerledikçe karakterimin seviyesini yükselttikçe ve ilerlemek için daha fazla seviyenin kilidini açtıkça oyun her zamanki gibi daha da zorlaştı. Oyun, oyuncuların kendi dövüş tarzlarını, zırhlarını ve uyacak kaynakları seçmelerine yardımcı olacak sonsuz bir sırt çantası kapasitesine sahiptir. Oyunun yağma sistemi Skyrim veya Dragon's Dogma gibi oyunlara pek benzemiyor ama yine de iyi. Diğer düşmanlara serbestçe nişan alamasa da oyundaki atışlar aslında iyi ve hedef kilidi olmasa bile yakın dövüşler de öyle. Ve fantezi büyüsüyle eklenen oyun içi silah modlarının eklenmesi, fantezi büyüsüyle dolu silahlar da dahil olmak üzere daha önce hiç görmediğim bir şey. Düşmanları öldürmek neredeyse çok eğlenceliydi, ancak yükseltmelerin olmaması ve iyileştirme için yeterli eşya olmaması nedeniyle anında öldürülüyorum. Ve eşyalarımı ve Dragonheart'ı akıllıca yükseltmediğimde Simulacrum'u elde etmek kesinlikle çok nadirdir.

  Bu oyun aynı zamanda beni arkadaşlarımla oynamaya teşvik ediyor, yani eğer o boss veya seviye zorsa, bir seviyeyi geçmek için oyunculara ihtiyacım var. Tek eleştiri, bunun hoparlörü olmayan oyuncular için bir sohbet seçeneğinin olmaması, bu da bunun bir kampanyadan ziyade hızlı bir koşu olması sinir bozucu hale getiriyor çünkü gizli öğeyi veya etkinleştirilecek yan görevi kaçırdım .

  Bu oyunun kampanya hikayesini gerçekten çok seviyorum. Aslında çok mükemmel değil ama aslında oldukça iyi. Hikaye biraz kafa karıştırıcı olsa da güzel ama biraz kafa karıştırıcı. Bazen karakterimin yelken açmadan önceki yerinin nasıl göründüğünü veya neden "Macera Kılıcı" adlı başlangıç kılıcını kullandığını merak ediyorum. Bir aile yadigarı olan teorimi düşünüyorum.

  Sonuç olarak, silahlarla oynanan bu Souls benzeri oyunun örnek alınacak bir şey olduğunu söylüyorum. Ve umarım bu oyunun, bu hikayeyi daha da genişletecek kendi devamı olur. Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,574
 • Mesajlar: 4,516
 • Kullanıcılar: 10,063
 • Son Üye: keonhacaiit
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst