Red Dead Redemption II mod

Red Dead Redemption II, 20. yüzyılın başında Vahşi Batı'nın gerilemesinin ortasında kanun kaçağı Arthur Morgan ve çetesi, yaşam tarzlarının kaybıyla baş etmeye çabalıyor.

1899'da. Federal hükümetin kanunsuz bölgeler üzerinde kontrol sahibi olduğunu iddia etmesiyle Vahşi Batı dönemi sona eriyor. Şanslarının azaldığını fark eden Hollandalı Van der Linde'nin kötü şöhretli çetesi, kendilerini ölüme mahkum edebilecek son bir büyük banka soygunu planlar. Ancak soygun, birkaç çete üyesinin ölmesi veya yakalanmasıyla ters gider;

Çete, kanunun onları takip etmesi nedeniyle ülke çapında kaçmak zorunda kalır. Dutch yılmadan son bir soygun gerçekleştirip ülkeden kaçmayı umuyor. ç, her şema başarısızlıkla sonuçlanır. Dutch'ın en güvendiği teğmeni Arthur Morgan, değişen zamanlara ayak uydurmak zorunda kalırken çeteye olan sadakatinin sınandığını görür.

Hollandalı Van Der Linde ve Hosea Matthews, oyundaki olaylardan 21 yıl önce, 1878'de birlikte çalışmaya başladı. Bir yıl sonra Arthur Morgan'ı "evlat edindiler" ve bu üçünü (Dutch & Hosea'nın eşleri Annabelle ve Bessie ile birlikte) Van Der Linde Çetesi'nin kurucu üyeleri yaptılar.

Oyunun başlangıcından itibaren John Marston 15 yıldır çeteyle birlikteydi (gerçi bir yıl boyunca kaçtıktan sonra kısa süre önce geri döndü). Bill Williamson, ordudan onursuz bir şekilde terhis edilmesinin ardından 5 yıldır üyedir. Javier Escuella, Bill'den bir yıl sonra katıldı ve orada vatana ihanetten arandığı için (devrim girişimine katılması nedeniyle) Meksika'dan kaçtı. Micah Bell, Charles Smith ve Lenny Summers, oyunun olaylarından 6 ay önce ekibe katıldı.
Doğum günü
5 Ara 2000 (Yaş: 23)
Web
https://www.imdb.com/title/tt6161168/
Konum
USA

imza

Red Dead Redemption II
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst