Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Bu oyunun Orange Box'ın bir parçası olduğunu belirtmeliyim, o yüzden konuyu burada sonlandıracağım.

  Half Life 2 olayıyla başlayalım. Daha önce Half Life'ı oynamadım ama bunu oynadıktan sonra şunu söyleyebilirim ki, onu satın almak istiyorum! Oyun, en iyi oynayan oyuncuya bile 'ne oluyor!' dedirtecek benzersiz karakterler ve harika modeller sunuyor. haritalar kapsamlıdır ve keşfedilmesi ve fethedilmesi zor ve tatmin edicidir. Ama söylemem gereken tek şey düşmanınkinin biraz ters gittiğini söylemek. Savaşmak güzel ve savaşmak harika, Ama sizi Half Life 2 oynamaktan bir süreliğine bile yoran düşmanların tekrarını görüyorum. Ancak Turuncu kutu bu sorunu bir nebze olsun çözüyor.

  Portal'a bakalım. Evet portal, Muhtemelen Rusların Tetris'i icat etmesinden bu yana oyunun bulmaca oyunlarında bir devrim olduğunu duymuşsunuzdur (ya da duymak üzeresiniz)... Haklılar. Oyun muhtemelen şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri. Half Life serisinden çok farklı, yalnızca iki karakterle bu oyunu bulmaca oyunları oynamaktan çekinen yeni insanlar için çok rahat hale getiriyor. GLADIS ile oyundaki tek konuşan rol harika bir şekilde oynanıyor ve bir sonraki konuşmasını tahmin edeceksiniz. Peki ya oyun oynama? MUHTEŞEM! Daha önce hiç görmediğim bir şey şu ki, Portal silahı dışında hiçbir şey kullanmadan bile çok uzun mesafeler katedebiliyorsunuz. Bunu gösterdiği grafiklerle bile yapmaya çalışmanın Playstation 2 ve hatta Playstation 3 için neredeyse imkansız olduğunu anlamalısınız! Bu oyun hakkında söyleyebileceğim tek kötü şey... yani hiçbir şey! Oyunun şovu, kan dökmeden veya yıldız yapmak için bir şeyleri toparlamadan hala iyi bir oyun oynayabileceğinizi gösteriyor.

  Team castle 2 hakkında söylenecek fazla bir şey yok. Ama bunu oynarken gerçekten Xbox'ın canlı olmasını isterdim. Oyun çoğunlukla çevrimiçi tabanlı olduğundan fazla bir şey söyleyemem.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,506
 • Mesajlar: 4,355
 • Kullanıcılar: 9,686
 • Son Üye: developer
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst