Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • T
  Mükemmel Nintendo Cazibesi
  Luigi's Mansion 3, Nintendo'nun video oyunu mükemmelliğini sergileyen Nintendo Switch için bir başka oyundur. Luigi's Mansion serisinin tartışmasız şimdiye kadarki en iyisi olan oyun, film kalitesinde ara sahneler, fantastik müzik, tonlarca cazibe, Mario çetesi için harika karakterizasyonlar ve elbette gerçekten eğlenceli bir oynanış dahil olmak üzere güzel animasyonları sergiliyor.

  Bu oyunlarda Mario'nun günü kurtarması yerine Luigi'nin öne çıkıp kahraman olması gerekiyor, bu da harika bir Mario deneyimi yaratıyor. Serinin bu girişinde Luigi'nin geleneksel bir malikane yerine bir tatil otelini keşfetmesi görülüyor, bu da harika temalı otel katları yaratıyor. Genel seviye tasarımı muhteşem. Temalardan herhangi birini vermeyeceğim, ancak katların herhangi birinin tekrarlanan otel katları olduğu için kusura bakmayın, kesinlikle öyle değil. Her birinin kendine özgü bir teması var.

  Ana oyun mekaniği, parlak bir ışıkla çarpıcı hayaletler ve ardından onları bir vakumla emmektir. Luigi ayrıca elektrikli süpürgeyi bir üfleyiciye dönüştürebilir, gizli nesneleri ortaya çıkarmak için karanlık ışık kullanabilir, büyük nesneleri kırmak veya bir şeyleri açmak için pistonu fırlatıp ucunu süpürebilir ve ızgaraların arasından geçip gizli yerleri keşfetmek için Gooigi adlı yapışkan bir klonu kullanabilir. Tüm bu oyun mekaniği, bol miktarda eğlenceli bulmaca çözmeyle harika bir oyun deneyimi sunuyor. Bu oyundaki hayalet avı aynı zamanda çarpmayı da beraberinde getiriyor, böylece Luigi onları vakumuyla emerken hayaletleri yere çarpabilirsiniz ki bu oldukça tatmin edicidir.

  Ana hikayenin sadece bir oynanışından itibaren 15 ila 20 saat arasında oyun deneyimi elde ettim. Ancak yakınlaştırırsanız muhtemelen hikayeyi yaklaşık 10 saatte bitirebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun saati elde edebileceğiniz bazı eğlenceli çok oyunculu modlar da mevcut. Tek bir sistemde hem çevrimiçi/yerel oyun hem de ortak çalışma modları vardır.

  Önceki Luigi's Mansion oyunlarını beğendiyseniz bunu da seveceksiniz. Ve henüz oynamadıysanız, dünyanın 1 numaralı yardımcısının kahramanın yerini aldığı harika bir mizah ve tonlarca cazibeye sahip, Nintendo tarzı 'ürkütücü' bir oyun bekleyebilirsiniz!
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,512
 • Mesajlar: 4,364
 • Kullanıcılar: 9,725
 • Son Üye: rodwell2434
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst