Karlie Kloss

Karlie Kloss, Victoria's Secrets iç çamaşırı modeli olarak ve birçok yüksek profilli şirketin marka elçisi olarak yaptığı çalışmalarla tanınan bir süper modeldir. 2011'den 2014'e kadar dört Victoria's Secret Defilesinde yer aldı ve 2013'ten 2015'e kadar Victoria's Secret Meleği olarak görev yaptı. Kloss, Vogue'un hemen hemen tüm uluslararası edisyonlarının yanı sıra diğer birçok önde gelen moda dergisinin kapağında yer aldı veya kapakta yer aldı.

Coach, Nike, Donna Karan, Lacoste, Christian Dior ve diğer markaların kampanyalarının yüzü oldu. Başlangıçta, gençliğinde profesyonel bir balerin olma hayalleri vardı ve eğitimin onun imzasını taşıyan podyum yürüyüşünü ortaya çıkardığını iddia ediyor. Kloss, Elite Chicago tarafından yerel bir defilede keşfedildi ve 2006 yılında on dört yaşındayken Elite New York tarafından imzalandı. 3 Ağustos 1992'de Chicago, Illinois'de Kurt ve Tracy Kloss'un çocuğu olarak Karlie Elizabeth Kloss olarak dünyaya geldi.

New York Üniversitesi'ne gitmek için Victoria's Secret Meleği olmaktan istifa etti.

Pişirmeyi seviyor ve Karlie's Kookies adında gluten ve süt ürünleri içermeyen bir kurabiye serisine sahip. Gelirler FEED Projelerine gidiyor.

Kendisi çoğunlukla Alman kökenlidir, sekizinci Danimarka kökenlidir ve Polonya'da doğmuş bir büyük büyükbabadır.

(18 Ekim 2018) 6 yıllık erkek arkadaşı Joshua Kushner ile New York'un kuzey kesiminde 80'den az kişinin katıldığı küçük bir Yahudi töreniyle evlendi. Çift, Kushner'ın New York'un kuzeyinde romantik bir hafta sonu sırasında bu soruyu sormasından haftalar sonra, Temmuz ayında nişanlandıklarını duyurdu.
yengesi Jared Kushner ve Ivanka Trump'ın .

Bale dansçısıydı.

Tracy ve Kurt Kloss'un kızı. Kristine, Kimberly ve Kariann'ın kız kardeşi.

gelini Charles Kushner ve Seryl Kushner'ın .

Kocası Joshua Kushner'dan ilk hamileliği 29 Ekim 2020'de (People Magazine aracılığıyla) duyuruldu.
Doğum günü
1 Ağu 1990 (Yaş: 33)
Web
https://www.imdb.com/user/ur156927516

İletişim

Facebook
10nhacaiinfo
Twitter
10nhacaiinfo
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst