Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Şimdi Çok Nostaljik!
  Çok küçük yaşlardan beri Just Dance YouTube videolarını izliyorum ve anladım! Just Dance 2020'yi pandeminin başında aldım ve hiç durmadan oynadım! Bana bildiğim dans hareketlerinin çoğunu öğreten muhteşem ve aktif bir oyun! Harika arka planları her zaman sevdim ve kalitenin yıllar geçtikçe nasıl geliştiğini gördüm ve bu oyunu o kadar çok seviyorum ki!

  Her şarkının farklı zorlukları olmasını seviyorum (kolay orta zor ve aşırı), eğer gerçekten zor bir şarkı yapmak konusunda rahat değilseniz, kolay ve orta seviyelere sadık kalabilirsiniz. İlk başta muhtemelen Blake'i sadece kolay ve orta düzeyde yaptım ama sonra koreografileri ezberlemeye başlayınca aşırı uçlarda kartlar yapmaya başladım.

  Sadece dans etmek en iyisi, artık o kadar çok şarkının adını biliyorum ki, farklı sanatçıları tanıyamıyorum ve bu inanılmaz oyunda en sevdiğim şarkılardan bazıları var, sanki umrumda değil ve hatta sonunda K-'nin ne olduğunu öğrendim. pop! 2NE1'ın ya da BLACKPINK'in ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu! Ama artık D-DU-DU-DU-DU, öldür bu aşkı ve Dondurma gibi bütün şarkılarını biliyorum.

  Diskodaki panikten çıkan High Hopes yıllardır en sevdiğim şarkı oldu ve sanırım beni çok umutlandırdı! Ve arka planda bu şarkı ne kadar güçlü, o kadar güzel bir şarkı ki bu şarkıyı dahil ettikleri için çok mutluyum!

  Artık şarkının anında olduğunu ve muhtemelen sadece dans sayesinde olduğunu anlıyorum! En sevdiğim şarkılardan bazılarının Choreo'larını ve sözlerini ezberledim ve bu daha önce oynadığım ilk video oyunundaki en iyi oyun, video oyunlarından nefret ediyordum, video oyunlarından biri video oyunları hakkında soru sorarsa ve hayır derse Onları sevmem!

  Atla birkaç ay sonra Just Dance 2020'yi aldıktan sonra Just Dance 2021'in önizlemelerinin YouTube videolarını izliyorum Sürekli olarak babama soruyorum ve ona bedava hediyeler gösteriyorum ve hayranların hazırladığı şarkı listelerine bakıyorduk ve bunların doğru olduğunu düşünüyorduk ve o zaman neyin doğru olduğunu bilmemek. Babam, Beastie Boys'un Intergalactic şarkısını çok seviyor ve şarkının bu şarkıda yer alacağını söylemişti ama sonunda öyle olmadı, artık hayranların hazırladığı şarkı listeleriyle gerçek şarkı listeleri arasındaki farkı anlayabiliyorum.

  Hayran yapımı sadece dansları izlemeye başladım ve bunların inanılmaz olduğunu düşündüm ama hiçbir şey bu oyunu yenemez!

  Just Dance aynı zamanda bildiğim en eski şarkılardan bazılarını da içeriyor ve bu çok harika ve harika ve kesinlikle satın almanızı öneriyorum, o çok aktif ve sizi anında dansa aşık ediyor ve çok harika ve Onu o kadar çok seviyorum ki Just Dance 2022'nin daha fazla ön izlemesini sabırsızlıkla bekliyorum!

  Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,601
 • Mesajlar: 4,577
 • Kullanıcılar: 10,420
 • Son Üye: chachus
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst