Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Eski tarz bir görünüme sahip bir oyundan hoşlanıyorum ve bunda da kesinlikle bu var. Aynı zamanda oldukça iyi bir hikayeye ve içinde çok çeşitli ilginç karakterlere sahip. Dövüş çok eğlenceli ve öne çıkıyor; ancak bazen platform oluşturma rahatsız edici olabilir, çünkü denetleyiciyi tuhaf bir şekilde tutmadan neredeyse imkansız görünen bazı düğme kombinasyonlarına basmanız gerekir. Oyun aynı zamanda aksaklıklarla dolu; bunlardan biri, ihtiyacım olan iki şeye sahip olduğum için bir karakter almamı engelledi, ancak son parçayı tutan canavar, dövüşün ortasında ortadan kayboldu! Yani oyundan çok keyif alsam da yine de orada burada üzerinde çalışılması gerektiğini hissettim.

  Hikayede Anja adında genç bir kız, bir gün köyün aniden saldırıya uğradığı sırada babasıyla birlikte eğitim görüyor. Anja'nın babası, Anja'nın öldürme niyetiyle karşı karşıya geldiği Dhar adlı genç bir savaşçı tarafından öldürülür; ancak bunun yerine genç savaşçı Anja'nın içine çekilir ve Anja'nın zihnindeki bir alana yerleştirilir. Köye saldırı emrini veren adamdan intikam almak için çok geçmeden daha fazla insanı toplamaya başlar, ancak söz konusu olanın intikamdan daha fazlası olduğunu öğrenecektir!

  Yukarıda belirtildiği gibi oyun, platform oluşturmayı çok eğlenceli, hızlı tempolu bir dövüş sistemiyle birleştiriyor. Başka rol oynama unsurları da var; ancak altın falan kazanmıyorsunuz, dolayısıyla ekipman konusunda hiçbir şey yapamıyorsunuz. Yaptığınız tek şey, Anja'nın zihninde yaşayan bu iki kişiyle, saldırı ve savunma savaşlarında yükseltmeler için takas edilebilecek bu kırmızı mücevherleri toplamak. Dünyanın her yerindeki insanlarla konuşabilirsiniz, ancak nadiren sizden herhangi bir şey yapmanızı isterler, ancak bazıları arayışınızda size katılacak karakterlerdir.

  Yani bu oyundan çok keyif aldım ama oyunu bir iki adım aşağı çeken kusurları vardı. Karakterler ve dünya bir çizgi filmdekilere çok benzediğinden oyunun görünümü neredeyse bir anime filmi oynamaya benziyor. Daha fazla dövüşmek istediğim için son dövüş beni biraz hayal kırıklığına uğrattı, ancak bunun yerine sadece engellemeye dayanıyordu. Karakterler gerçekten harika çünkü hepsinin kendine has kişilikleri var ve bu bana oyunun daha uzun olmasını, böylece birlikte daha fazlasını keşfedebilmenizi ve her biriyle gerçekten daha fazla dövüş deneyimi yaşayabilmenizi diliyorum. Sonuçta, iyi ve farklı, oynamaya değer ve bu oyunlardan birini PS4'te oynarsanız platin kupa kazanmak oldukça kolaydır. Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Online yöneticiler

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,566
 • Mesajlar: 4,497
 • Kullanıcılar: 10,002
 • Son Üye: daposts
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst