Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Kolaylıkla Oynadığım En İyi Oyun, Çoğu Filmden Daha İyi
  Orijinal olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde Final Fantasy III adıyla piyasaya sürülen bu rol yapma oyunu, drama, bilim kurgu ve aksiyonun bir kombinasyonunu bir video oyununa dönüştürülmüş bağımsız bir kara filme benzeyen bir şeye dönüştürüyor.

  Hikaye, o ana kadar dünyada neler olduğunu bir giriş hikayesinde anlatarak başlıyor ve ardından İmparatorluğun mekanik Tek Zırhlı üç askeriyle tanışıyoruz: Vicks ve Wedge, iki yumuşak birlik ve Terra, beyni yıkanmış. dahi. Esper adlı bir yaratığı aramak için Kuzey'in donmuş şehri Narshe'ye girerler. Şehrin savunmasını aşmak için savaşırlar, ancak Narshe'nin kuzeyindeki mağaralarda yaratığı keşfettiklerinde umduklarından fazlasını elde ederler. Bu bir video oyunu olduğu için hikayenin ilerleyişini görmek oyunda başarılı olmanıza bağlı ve eylemlerinize bağlı olarak biraz farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  Terra, Locke, Edgar, Sabin, Celes ve Cyan'ın da baş karakterler olduğu oyunun merkezinde yer alıyor (oyuncu kadrosunun büyük olduğunu söylemiş miydim?). Yardımcı karakterler arasında Shadow, Gau, Strago, Relm, Umaro, Gogo, Mog, Setzer, General Leo, Getsahl ve Ultros yer alıyor ve Kefka da yerleşik kötü adam olarak yer alıyor.

  Film, televizyon, edebiyat ve video oyunlarının büyük bir hayranıyım (hayatım yok) ve dört ortamın hepsine aşinayım. Şunu söylemeliyim ki Final Fantasy III izlediğim birçok filmden daha iyi ve çok da güzel filmler izledim. Diyaloglar bazen sevimsiz olsa ve Opera Binası'ndaki sahne berbat olsa da pek çok iyi nokta var. Genel senaryo şaşırtıcı, ancak film veya televizyonda değil, yalnızca video oyunu formatında işe yarayacağını söylemeliyim. Belki edebiyat. Yine de yazı harika ve orijinal. Sanat yönetimi muhteşem. Arka planların, karakterlerin ve canavarların tasarımı (özellikle savaş sahnelerinde) gördüğüm en yaratıcı tasarım.

  Ancak en iyi kısmı, film müziğidir. Bu oyunun müziği gerçekten muhteşem. Opera Binası sahnesi hariç, bu oyunun her parçası dinleyeceğim bir parça ve genel olarak enstrümantal müzikle ilgilenmiyorum bile. İsim vermeye başlayabilirim ama bu projede çalışan herkes iyi iş çıkardı, bu yüzden seçip seçmeyeceğim. Tüm zamanların en iyi video oyunu ve çoğu filmden daha iyi.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
 • Konular: 2,601
 • Mesajlar: 4,577
 • Kullanıcılar: 10,420
 • Son Üye: chachus
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst