Erin Heatherton

Erin Heatherton

Erin Heatherton, kızı Skokie, Illinois'de doğdu ve büyüdü. Laura (Stein) ve Mark Bubley'den. Hem Solomon Schechter'a katıldı (bir Yahudi gündüz okulu) ve Riles Lisesi. Ona pek uymadı boyu nedeniyle liseye gitti. Heatherton keşfedildi ailesiyle birlikte gittiği Miami South Beach'te tatil yapıyor minibüs. Kariyerine New York'ta Diane için yürüyerek başladı von Fürstenberg ve o zamandan beri Alberta'daki Shiatzy Chen için modellik yapıyor Ferretti, Blumarine, Carolina Herrera, Derek Lam, Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferré, Lacoste, Marc Jacobs, Michael Kors, Moschino, Oscar de la Renta ve Tommy Hilfiger.

O, Victoria's Secret'ın bir meleğidir ve 2008'de gösterilerinde yer almıştır. 2009 ve 2010.

Kilo vermesi için ona sağlıksız baskı uyguladıktan sonra Victoria's Secret Meleği olmaktan istifa etti.

Eski erkek arkadaşı Leonardo DiCaprio ile Victoria's Secret Fashion Show'da tanıştık. Arka arkaya 3 film çekme programı nedeniyle dostane bir şekilde ayrıldılar ve arkadaş kaldılar.

Anne ve babasının her ikisi de Yahudi ailelerdendir (Almanya ve Doğu Avrupa'dan). Büyük büyükbabası Edward Bubley, Letonya'nın Dvinsk şehrinde doğdu.

Nisan 2019'da iflas başvurusunda bulundu.

Askmen'in 2013 yılı En Çok Arzu Edilen 99 Kadın listesinde 35. sırada yer aldı.

kızı Dixie Pearl Followill'in vaftiz annesi (d. 21 Haziran 2012), Lily Aldridge ve Caleb Followill'in .
Doğum günü
26 Nis 1994 (Yaş: 30)
Web
https://www.imdb.com/name/nm3724457/
Cinsiyetiniz
Bay
Meslek
Google baglantılarım mt2.org - mt2.org - mt2.org - twitter.com - mt2.org - mt2.org - vimeo - blogger - agar.io metin2 ejderhalar - wordpress - googleusercontent - Europe/Istanbul - metin2 -

imza

Erin Heatherton
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst