Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Darksiders serisine yapılan bu giriş beni hoş bir şekilde şaşırttı. Darksiders 1-3'ten iyice keyif aldım ve Darksiders 4'ü sabırsızlıkla bekliyorum, ancak genellikle Diablo tarzı oynanışa sahip oyunlara gitmediğim için bu girişi oynama konusunda endişeliydim. Bu, serideki ana girişlerin bir ön bölümüdür ve sonunda atlı Strife'ı oynanabilir bir karakter olarak tanıtmaktadır. Hikaye akışı yeterince iyi, Darksiders 1-3'ünkilerle aynı seviyede olmasa da oynanış tarzı açısından yeterince iyiydi. Ancak müzikal notalar kesinlikle geri kalanlarla aynı seviyede, özellikle de "Decay" adı verilen seviye.

  Katılan seslendirme sanatçılarının çoğunun rollerini yeniden canlandırdığını görmek harikaydı: Liam O'Brien (Savaş), Vernon Wells (Samael), Phil LaMarr (Vulgrim) ve bu sefer farklı rolleri seslendiren birkaç kişi daha Keith Szarabajka ve Troy Baker rolünde.

  Bu beni bu oyunun tek hayal kırıklığı yaratan yönüne getiriyor; bu nedenle Chris Jai Alex'in Strife'ı seslendirmesinin kötü bir seçim olduğunu hissettim. Onun diyalogu, sırasıyla Savaş, Ölüm ve Öfke'yi seslendiren Liam O'Brien, Michael Wincott ve Cissy Jones'un diyaloğundan açıkça farklı niteliktedir. Sanki Chris Jai Alex oyunda sadece kendini oynuyor; Modern bir Amerikalıdan farklı görünmek için çok az çaba harcamak, hatta dilbilgisi hataları yapma noktasına kadar ("Yapma" demek gibi). İlginç bir şekilde, seri boyunca Vulgrim'i seslendiren Phil LaMarr, aslında Darksiders 3'ün son sahnesinde Strife'ı seslendirmişti. Darksiders Genesis'te zaten dahil olduğu için neden ondan bu rolü tekrarlamasını istemediklerini bilmek isterim. oyuncu kadrosunda. Oyunculuk yeteneği göz önüne alındığında, burada Strife'la yaratabileceği harikaları ancak hayal edebiliyoruz. Darksiders 4'te Strife'ı seslendirmesi için onu çağıracaklarını umuyorum.

  Playstation mağazasında 6,99 £ ödedim, o kadar değerli ama daha fazlasını ödemezdim. Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,572
 • Mesajlar: 4,509
 • Kullanıcılar: 10,035
 • Son Üye: dsadas
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst