Children of Morta

Hikaye konusu
Bergson ailesi, mistik dağın ve onu çevreleyen toprakların koruyucuları olarak nesiller boyunca Morta Dağı'nı korumuştur, ancak şimdi bir aile olarak en tehlikeli sınavla karşı karşıyadırlar. Yolsuzluk dağın içine sızmış, bir zamanlar huzurlu olan dağı yayıp, vahşi, canavarların istila ettiği bir kabusa dönüştürmüştür.

Abartılı melodram
Bu "hikaye odaklı bir roguelike" dir.

Ne yazık ki, ikincisi o kadar güçlü değil. Çeşitli farklı karakterlerle birlikte gelir, ancak bonusların (evrensel bonuslarını kazanmak için her karakteri belirli bir seviyeye getirmeniz gerekir) ve bekleme sürelerinin bir kombinasyonu aracılığıyla istemeseniz bile sizi onlar gibi oynamaya yönlendirir.

Tematik olarak uygun olsa da eğlenceli olmayan bir karakteri canlandırmak sıkıcı ve sinir bozucu oluyor. Özellikle bekleme süreleri, özellikle son boss'a karşı sinir bozucu. Tercih ettiğiniz karakter bir FTP mobil oyunundan çıkmış gibi hissettirdiğinden oynamak için bir soğuma süresi beklemek zorunda kalmak.

Sonra hikaye var. O kadar melodramatik bir ağırbaşlılıkla, o kadar ağır bir kibirle sunuluyor ki, bir parodi olarak daha iyi hizmet edebilir.

Bunda hiçbir nüans yok; sanki kötü adamların Yolsuzluk olarak adlandırılması ve korkunç derecede çirkin olması çok kurnazlıkmış gibi, aynı zamanda hayvanları, hamile bir kadını ve sevimli robotları seçerken de gösteriliyorlar. Hatta sonunda masalın (bariz) ahlaki kısmını da açıklıyor.

Sanki edebi bir şahesermiş gibi sunulan, gençlik öncesi bir çizgi film gibidir. Son derece utanç verici.

İletişim

Facebook
awin68procom
Twitter
awin68procom
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst