Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara Jocelyn Delevingne, Londra, İngiltere'de Pandora Anne'nin (Stevens) çocuğu olarak dünyaya geldi. ve bir emlak geliştiricisi olan Charles Hamar Delevingne. Onun ailesi ataları da dahil olmak üzere her ikisi de önde gelen üst sınıf ailelerden Vikontlar (Greenwood), Baronetler (Hulton, Faudel-Phillips), Binbaşılar ve Londra'nın Lord Belediye Başkanları.

Delevingne bir manken ve Burberry's Beauty'nin yüzü. kampanya. Daha önce Burberry'nin İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonunun yüzüydü. kampanyası ve İlkbahar/Yaz 2011 kampanyası. O, öne çıktı H&M, Zara ve Chanel gibi diğer markaların reklam kampanyaları. Ayrıca Moschino, Jason Wu gibi markaların podyumlarında da yer aldı. Oscar de la Renta , Burberry, Dolce & Gabbana, Fendi ve Stella McCartney . Delevingne Vogue UK, Vogue Korea ve iD'nin kapaklarında yer aldı. Love, Russh, Jalouse ve Style.com'un İlkbahar 2013 sayısı. O da yürüdü 2012 Victoria's Secret defilesinde model olarak podyumda yer aldı.

Delevingne ayrıca Paper Towns (2015), Suicide Squad (2016) ve Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) gibi filmlerde başrol oynayarak oyuncu olarak kariyerine başladı.

Delevigne, models.com'un 50 Top Model (2013) listesinde 17. sırada yer alıyor. O ayrıca İngiliz Moda Ödülleri'nde 2012 Yılın Modeli ödülünü kazandı.

Soyadı "della-veen" olarak telaffuz ediliyor.

suçlayan 93 kadın arasındaydı . Harvey Weinstein'ı 31 Ekim 2017'de cinsel taciz veya saldırıyla
Aktris Dame Joan Collins onun vaftiz annesidir.

Oyunculuk kariyerine odaklanmak için modelliği bıraktı.

Yetenekli bir beatbox'çıdır ve aynı zamanda davul ve gitar çalmaktadır.

Kendisine 15 yaşında anksiyete ve depresyon, dispraksi ve DEHB tanısı konuldu. Depresyon tedavisi görmesi için gençlik yıllarında altı ay okuldan izin almak zorunda kaldı.

Sol kolunun altında "XII" dövmesi var çünkü 12 onun uğurlu sayısı ve sol ayağının tabanında da "Made in England" dövmesi var.

Herhangi bir resmi oyunculuk eğitimi veya koçluğu almamıştır.

Bazen strese bağlı sedef hastalığı salgınlarından muzdariptir.

küçük kız kardeşi . Poppy Delevingne'in Oyuncu
Atalarının çoğu İngiliz'dir. Anne tarafından büyük-büyük-büyükbabalarından biri olan Sir Lionel Lawson Faudel Faudel-Phillips, 3. Baronet, Yahudi bir ailedendi (Almanya ve Polonya'dan) ve Londra'nın Lord Belediye Başkanı (1896/1897) Benjamin'in torunuydu. Samuel Phillips. Cara'nın ayrıca Galli, Hollandalı, Alman, Fransız, İskoç, Jersey (Kanal Adalı), İrlandalı soyları ve Kanada doğumlu ataları vardır.

Maxin dergisinin 2014'ün En İyi 100 Kadını listesinde 10. sırada yer aldı.

Sloane Meydanı yakınlarındaki Frances Holland Kız Okulu'na gitti. Daha sonra Bedales yatılı okuluna gitti.

Etkinliklerde sık sık fotoğraf bombası atıyor.

Mart 2017'de bir ergenlik öyküsü olan "Ayna, Ayna" adlı bir roman yazdığını duyurdu. 5 Ekim 2017'de yayınlandı.

ile iyi arkadaşlar Margot Robbie ve Amber Heard .

Britanya soyluları ve toprak sahibi soyluların, Hollanda Patriciate'inin ve Portekiz soylularının kadın soyundan geliyor.

Babasının büyük büyükbabası Hamar Greenwood, 1. Viscount Greenwood, Whitby, Ontario, Kanada'da doğmuş, İngiliz bir politikacıydı ve 1920'den 1922'ye kadar İrlanda'nın Baş Sekreteri olarak görev yapmıştı. Anne tarafından büyükbabası Sir Jocelyn Stevens , bir yayıncılık yöneticisiydi ve yardım kuruluşu English Heritage'ın başkanı; Cara onun aracılığıyla gazete sahibi Sir Edward Hulton'un soyundan geliyor. Anneannesi Jane Stevens , Prenses Margaret'in nedimesiydi.

İlk kez 10 yaşındayken Vogue Italia'da Bruce Weber tarafından çekilmişti.

filminde başrol için seçmelere katıldı Tim Burton'ın yönettiği Alice Harikalar Diyarında (2010) giden Mia Wasikowska'ya .

"Dut Cara" tasarımcısının "kamuflaj" sırt çantasına onun adı verilmiştir.

büyük bir hayranıyım Aktris Charlize Theron'un .

Evcil tavşanının adı Cecil.

ile birlikte Haziran 2016'da Delevingne, Sir John Hurt , Helena Bonham Carter , Idris Elba ve Keira Knightley 2016 Birleşik Krallık Avrupa Birliği üyelik referandumunda Avrupa Birliği'nde (AB) kalma yönündeki oylamaya desteğini açıkladı.

Kendisini cinsiyet akışkanlığı olarak tanımlıyor.

Huguenot babasoylu kökenli.

Portekiz'de Diyarın Eşi olduğu için Viscount tacı ve Kont tacı olan Machado Arması'ndan (arma) Benagazil'in 1. Vikontu'nun atalarından bir kız kardeşi aracılığıyla uzak Portekizli ve İtalyan kökenlidir.
"Cara", İspanyolca'da "Yüz", İtalyanca'da "Pahalı" veya "Sevgili", Galce'de "Arkadaş" ve Endonezce'de "Yol" anlamına gelen kelimedir.

ile yakın arkadaşlar Fiona Apple , Taylor Swift ve Suki Waterhouse .

Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda'nın Londra Eyaleti'ndeki Holbourne'daki 1. Vikont Greenwood'un kadın soyundan gelen torununun, Radnor Bölgesi'ndeki Llanbister'lı 1. Baron Greenwood'un torununun torunu. Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda, Llanbister'in 1. Greenwood'u, Radnor İlçesi'nde, Baronet, Büyük Britanya ve İrlanda Baronetliği'nde, 1. Hulton of Downside'ın kadın soyundan gelen büyük-büyük-torun, Parish'te Leatherhead, Surrey İlçesinde, Baronet, Büyük Britanya ve İrlanda Baronetliği'nde, Normanby'nin 6. Sheffield'inin kadın soyundan büyük-büyük-torun, Lincoln İlçesinde, Baronet, Büyük Britanya Baronetliği'nde , Londra Bölgesi'ndeki St George Hanover Meydanı Bölgesi'ndeki Grosvenor Bahçeleri'ndeki 3. Faudel-Phillips'in ve Sussex Bölgesi'ndeki West Brighton'daki Queen's Gardens'ın kadın soyundan gelen büyük-büyük torunu, Baronet, Büyük Britanya ve İrlanda Baronetliği'nde.
Doğum günü
22 Kas 1992 (Yaş: 31)
Web
https://www.imdb.com/name/nm5353321/
Cinsiyetiniz
Bay
Meslek
Google baglantılarım mt2.org - mt2.org - mt2.org - twitter.com - mt2.org - mt2.org - vimeo - blogger - agar.io metin2 ejderhalar - wordpress - googleusercontent - Europe/Istanbul - metin2 -

imza

Cara Delevingne
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst