Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Arkham'a Dönüş, Arkham Üçlemesi'nin ilk iki oyunu, ancak bu sefer Arkham Asylum'da oynadığımızda daha iyi grafiklere sahip oluyoruz ve bana göre şimdiye kadar yapılmış en iyi Batman oyunu 'Arkham City'. Bu yeniden düzenlenmiş geri dönüş, bir zamanlar olan ultra net orijinal savaş dövüş sistemiyle karşılaştırıldığında bazı istenmeyen aksaklıkları da beraberinde getiriyor. Çoğunlukla boşuna üçgene basarsınız ve orijinal versiyonlarda olduğundan çok daha fazla darbe alırsınız, özellikle de bunu en zor zorlukta oynarsanız. Orijinal oyun mükemmel olduğu için en azını söylemek çok sinir bozucu olabilir. Kontrol sistemi bu sefer o kadar düzgün çalışmıyor. Orijinal oyunlar benim için on puandı ancak mekaniklerle ilgili bu ufak sorun, benim için onu bir çiviye getiriyor. Yine de tüm DLC dahildir, böylece daha fazla içeriğe erişim kazanmak için gereksiz yere harcama yapmak zorunda kalmayacaksınız.

  Bana göre bu iki oyun da klasikti ancak Arkham City, daha iyi bir hikayeyle ve Catwoman adına başka bir karakter olarak oynamanın ek avantajıyla bu oyunu daha da güçlendiriyor. İkinci oyun aynı zamanda çok daha fazla haydut galerisi getiriyor; bu karakterlerin filmlerde veya oyunlarda sıklıkla dışarıda bırakılması nedeniyle görmek heyecan verici. Nihayetinde yine bir joker şovu var, yine de yan görevler ilgi çekici ve beni her zaman daha fazlasını istemeye itiyor. Batman ve Catwoman arasında geçiş yapabilmek güzel olurdu ama belki bu, gelecekteki gezilerde masaya yatırılabilecek bir şey olabilir.

  Bugüne kadarki bu Batman oyunları, şimdiye kadar sahip olduğumuz çizgi romanın ekrana mükemmel bir şekilde uyarlanmasıdır ve bu, filmde oldukça yüksek bir çıtadır. Batman tarihinde birbirine çok yakın iki mükemmel üçlememiz vardı; biri Arkham oyun serisi, diğeri Nolan üçlemesi. Olumlu bir sözle bitireceğim, Batman'i seviyorsanız bu oyunları da seveceksiniz ve mutlaka oynanması gereken bir oyun veya oyunlar.
  Oyun Modunu Oyun Modları katagorisinden Bulabilirsiniz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Çevrimiçi üyeler

 • Konular: 2,514
 • Mesajlar: 4,368
 • Kullanıcılar: 9,749
 • Son Üye: yiit1928
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst